A hirdetmény kizárólag előzetes tájékoztatás céljára szolgál
Jogalap:
2018/1046/EU, Euratom rendelete
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Napi és időszakos takarítási tevékenységek teljesítése a Közös Kutatóközpont (JRC) petteni helyszínén található épületei és helyiségei számára
Hivatkozási szám: JRC/PTT/2021/OP/0796-PIN
II.1.2)Fő CPV-kód90910000 Takarítási szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
A pályázat célja szolgáltatási szerződés megkötése napi és időszakos takarítási tevékenységek teljesítése céljából a JRC petteni (nem nukleáris) helyiségei és épületei számára azzal a célkitűzéssel, hogy irányítható takarítási szerződés kerüljön aláírásra, amely a „legnagyobb gondosság“ elvét követő munkaprogramon alapszik.
A napi takarítás elsődlegesen számos irodaépület, laboratórium, tárolóhely és műszaki helyiség rendszeres takarítását foglalja magában.
Az időszakos takarítás olyan speciális takarítási tevékenységek elvégzését foglalja magában, mint az ablaktisztítás, padlókarbantartás, napelemtisztítás és egyéb speciális feladatok.
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrendÉrték áfa nélkül: 1 400 000.00 EUR
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)90910000 Takarítási szolgáltatások
90911000 Szállás- és épülettakarítási és ablaktisztítási szolgáltatások
90919000 Irodák, iskolák és irodai berendezések tisztításával kapcsolatos szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Napi és időszakos takarítási tevékenységek teljesítése a Közös Kutatóközpont (JRC) petteni helyszínén található épületei és helyiségei számára.