Правно основание:
Регламент (ЕС, Евратом) № 2018/1046
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Многостранен рамков договор за услуги в каскаден ред за по-добри дейности, свързани с регулирането относно Споразуменията за партньорство в областта на рибарството (SFPA)
Референтен номер: MARE/2021/OP/0001
II.1.2)Основен CPV код79000000 Бизнес услуги: право, маркетинг, консултиране, набиране на персонал, печат и охрана
II.1.4)Кратко описание:
Предметът на тази покана за участие в търг е рамков договор за услуги (FWC) в каскаден ред за по-добри дейности, свързани с регулирането относно Споразуменията за партньорство в областта на рибарството (SFPA) в ГД „Морско дело и рибарство“.
Този рамков договор е насочен към:
1) ретроспективни оценки, включително проверки на пригодността;
2) бъдещи оценки, включително оценки на въздействието;
3) консултации със заинтересованите страни, и
4) оценка на разходите и ползите, свързани със съществуващите и бъдещите политики и/или регулаторни мерки, по-специално по отношение на административната тежест.
II.1.5)Прогнозна обща стойностСтойност, без да се включва ДДС: 3 000 000.00 EUR
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове79000000 Бизнес услуги: право, маркетинг, консултиране, набиране на персонал, печат и охрана
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Многостранен рамков договор за услуги в каскаден ред за по-добри дейности, свързани с регулирането относно Споразуменията за партньорство в областта на рибарството (SFPA).
Ajánlati/részvételi felhívás
Jogalap:
2018/1046/EU, Euratom rendelete
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Több féllel kötött szolgáltatási keretszerződés lépcsőzetes rendszerben a fenntartható halászati partnerségi megállapodásokra irányuló jobb szabályozással kapcsolatos tevékenységekre vonatkozóan
Hivatkozási szám: MARE/2021/OP/0001
II.1.2)Fő CPV-kód79000000 Üzleti szolgáltatások: jog, marketing, tanácsadás, munkaerő-felvétel, nyomtatás és biztonság
II.1.4)Rövid meghatározás:
A pályázati felhívás célja lépcsőzetes rendszerű szolgáltatási keretszerződés megkötése a fenntartható halászati partnerségi megállapodásokra irányuló jobb szabályozással kapcsolatos tevékenységekre vonatkozóan a Tengerügyi és Halászati Főigazgatóságnál (DG MARE).
A keretszerződés a következőkre összpontosít:
1) visszamenőleges értékelések, célravezetőségi vizsgálatokat is tartalmazóan;
2) előretekintő értékelések, hatásértékeléseket is tartalmazóan;
3) egyeztetés az érdekelt felekkel; továbbá
4) a meglévő és jövőbeli irányelvekkel és/vagy szabályozói intézkedésekkel kapcsolatos költségek és hasznok értékelése, különös tekintettel az adminisztratív terhekre.
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrendÉrték áfa nélkül: 3 000 000.00 EUR
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)79000000 Üzleti szolgáltatások: jog, marketing, tanácsadás, munkaerő-felvétel, nyomtatás és biztonság
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Több féllel kötött szolgáltatási keretszerződés lépcsőzetes rendszerben a fenntartható halászati partnerségi megállapodásokra irányuló jobb szabályozással kapcsolatos tevékenységekre vonatkozóan.