Pravna osnova:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Izrada i instalacija poučno-edukacijskih i interpretacijskih sadržaja Posjetiteljskog centra
Referentni broj: 1/21 JN VV
II.1.2)Glavna CPV oznaka32322000 Multimedijska oprema
II.1.4)Kratak opis:
Izrada i instalacija poučno-edukacijskih i interpretacijskih sadržaja Posjetiteljskog centra koja uključuje dobavu, izradu, isporuku, montažu, instaliranja, programiranja, puštanje u rad i edukaciju, te sve ostale aktivnosti tražene projektno-tehničkom dokumentacijom i pojedinim troškovnikom za potpuno uređenje i opremanje interijera i interpretacijskih izložaka, uređenje stalne muzejske izložbe te instalacija i podešavanje softverskih aplikacija sukladno detaljnim opisima, vrstama i količinama određenim u Troškovniku te sukladno projektno-tehničkoj dokumentaciji koji su sastavni dio ove Dokumentacije o nabavi, a sve u vezi interijera i eksterijera objekata centralne zgrade i caffe bara budućeg Posjetiteljskog centra.
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednostVrijednost bez PDV-a: 5 816 570.25 HRK
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a32322000 Multimedijska oprema
II.2.4)Opis nabave:
Izrada i instalacija poučno-edukacijskih i interpretacijskih sadržaja Posjetiteljskog centra koja uključuje dobavu, izradu, isporuku, montažu, instaliranja, programiranja, puštanje u rad i edukaciju, te sve ostale aktivnosti tražene projektno-tehničkom dokumentacijom i pojedinim troškovnikom za potpuno uređenje i opremanje interijera i interpretacijskih izložaka, uređenje stalne muzejske izložbe te instalacija i podešavanje softverskih aplikacija sukladno detaljnim opisima, vrstama i količinama određenim u Troškovniku te sukladno projektno-tehničkoj dokumentaciji