Skelbimas apie sutarties skyrimą. Komunalinės paslaugos
Pirkimo procedūros rezultatai
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/25/ES
I dalis: Perkantysis subjektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa części zamiennych do indywidualnych stojaków hydraulicznych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 295-2.
Nuorodos numeris: 701903711
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas43140000 Mobilios hidraulinės šachtų atramos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Dostawa części zamiennych do indywidualnych stojaków hydraulicznych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 295-2. (Nr postępowania: 701903711/01).
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)43140000 Mobilios hidraulinės šachtų atramos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Pirkimo dalies Nr.: 2
Pirkimo dalies Nr.: 3
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia – zamówienia sektorowe
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: 701903711
II.1.2)Główny kod CPV43140000 Przenośne hydrauliczne zmechanizowane wsporniki korytarzy górniczych
II.1.4)Krótki opis:
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV43140000 Przenośne hydrauliczne zmechanizowane wsporniki korytarzy górniczych
II.2.4)Opis zamówienia:
Część nr: 2
Część nr: 3