Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Digitaal leerplatform UtrechtAcademie
Número de referencia: 19735
II.1.2)Código CPV principal72260000 Servicios relacionados con el software
II.1.4)Breve descripción:
De Opdracht betreft het implementeren, onderhouden en doorontwikkelen van een Digitaal Leerplatform voor de provincie Utrecht op een door de Inschrijver geleverde SaaS - oplossing.
II.1.5)Valor total estimado
II.1.6)Información relativa a los lotesEl contrato está dividido en lotes: sí
Pueden presentarse ofertas para todos los lotes
II.2)Descripción
II.2.1)Denominación:
Implementeren, onderhouden en doorontwikkelen van een digitaal leerplatform
Lote nº: 1
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)72260000 Servicios relacionados con el software
72212931 Servicios de desarrollo de software de formación
II.2.4)Descripción del contrato:
Het gaat om een overeenkomst tussen Opdrachtgever en Opdrachtnemer van 4 jaar, met twee keer een verlengingsoptie van 2 jaar (in totaal maximaal 8 jaar). Het betreft 1350 named gebruikerslicenties voor 1350 medewerkers van de provincie Utrecht. De licentie structuur moet schaalbaar zijn. Flexibiliteit in het op- en afschalen waar nodig. Er moeten 750 named users tegelijkertijd ingelogd kunnen zijn zonder performance verlies. De Opdracht betreft het implementeren, onderhouden en doorontwikkelen van een digitaal leerplatform voor de provincie Utrecht op een door de Inschrijver geleverde SaaS-oplossing.