Anuncio relativo a modificaciones o información adicional
Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Modernizacja instalacji do biologicznego przetwarzania odpadów biodegradowalnych zbieranych selektywnie – kompostownia.
Número de referencia: PGO/1/02/2023
II.1.2)Código CPV principal42418900 Maquinaria de carga o manipulación
II.1.4)Breve descripción:
Modernizacja instalacji do biologicznego przetwarzania odpadów biodegradowalnych zbieranych selektywnie – kompostownia. Część I – Dostawa ładowarki kołowej z łyżką wysokiego wysypu; Część II – Dostawa ładowarki chwytakowej; Część III – Dostawa rozrywarki worków bioodpadów.