Aankondiging van een gegunde opdracht
Resultaten van de aanbestedingsprocedure
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Bijstand aan de Commissie bij de tenuitvoerlegging van de herziene afvalwetgeving, beoordeling van afvalbeheerplannen en toezicht op de naleving van de kaderrichtlijn afvalstoffen.
Referentienummer: ENV.B.3/FRA/2017/0005
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie90700000 Milieuzorgdiensten
II.1.4)Korte beschrijving:
De raamovereenkomst heeft vooral betrekking op de tenuitvoerlegging van de herziene afvalrichtlijnen, namelijk de wijziging van Richtlijn 2008/98/EG betreffende afvalstoffen, Richtlijn 1999/31/EG betreffende het storten van afvalstoffen en Richtlijn 1994/62/EG betreffende verpakking en verpakkingsafval. De Commissie is op zoek naar externe bijstand bij:
— de vervolgtaken die voortvloeien uit de herziene afvalrichtlijnen nadat deze zijn aangenomen (met inbegrip van de opstelling van richtsnoeren, de voorbereiding van gedelegeerde en uitvoeringshandelingen, ondersteuning bij de voorbereiding van wetsvoorstellen, met inbegrip van effectbeoordelingen, vergemakkelijking van de informatie-uitwisseling enz.),
— monitoring en bevordering van de naleving van doelstellingen van de herziene richtlijnen met betrekking tot de recycling en het storten van afval,
— beoordeling van afvalbeheerplannen overeenkomstig artikel 28 van de kaderrichtlijn afvalstoffen, met inbegrip van hun volledigheid, degelijkheid en geloofwaardigheid.
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Raamovereenkomst met een looptijd van 24 maanden, eenmaal verlengbaar (in totaal 48 maanden), en een begroting van 1 500 000 EUR per jaar (dus een totale begroting van 6 000 000 EUR).