Lieferungen - 173603-2022
Polen-Limanowa: Erdgas
2022/S 066-173603
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Kompleksowa dostawa gazu ziemnego z sieci gazowej do obiektu Szpitala Powiatowego w Limanowej
Referenznummer der Bekanntmachung: NZ/16/D/N/LW/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
09123000 Erdgas
II.1.4)Kurze Beschreibung:
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 1 519 910.00 PLN
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Kompleksowe dostawy gazu ziemnego z sieci gazowej do obiektów Szpitala Powiatowego w Limanowej obejmująca:
a. dostawę gazu ziemnego z sieci gazowej
b. usługę dystrybucji gazu ziemnego
A1. Dostawa paliwa gazowego - gazu ziemnego wysoko metanowego dla potrzeb Kotłowni -grupa E przy ciśnieniu nie niższym niż 1,6 KPA wg taryfy W6.1
Odbiór paliwa odbywać się będzie poprzez następujące urządzenia:
a. Kocioł parowy typ TURBOMAT firmy Viessmann z palnikiem gazowym o mocy 785 kW -1 szt.
b. Kocioł wodny typ Vitocrossal 300 firmy Viessmann z palnikiem gazowym o mocy 575 kW -1 szt.
c. Kocioł wodny typ Vitocrossal 300 firmy Viessmann z palnikiem gazowym o mocy 720 kW -2 szt.
d. Kocioł parowy typ Loos International z palnikiem gazowym o mocy 267 kW -1 szt..
Przewidywana ilość zużycia gazu na 24 miesiące trwania umowy:
Okres m3) KWh
Rok 2022 200 000 2 194 400
Rok 2023 200 000 2 194 400
Razem 400 000 4 388 800
Łączna ilość zakupu gazu 400 000m3 = 4 338 800 kWh poz. A1
Układ pomiarowy, według którego rozliczana będzie dostawa gazu- gazomierz producenta Common typu COM/R/G/100/01/DN80/171,rejestrator Mac Bat II.
A2. Dostawa paliwa gazowego - Zakup gazu dla potrzeb socjalno-bytowych według taryfy W-4
- budynek POZ ul. Witosa 28
piece CO Junkers Euroline ZS 23-1 AE 1 SZT
podgrzewacz wody gazowy -ARISTON H5RMO-SPA80W PS PIN0694BO4043
kocioł gazowy kumulacyjny ARISTON GENUS PREMIUM EVOHP
gazomierz METRIX - kuchenka gazowa 3-palnikowa - PRIMA SUPER
A3. Dostawa paliwa gazowego - Zakup gazu dla potrzeb Sekcji Żywienia według taryfy W-2.1 gazomierz METRIX- do urządzeń kuchennych - kuchnie gazowe 4- palnikowe szt. 3
A4. Do urządzeń grzewczych budynku Administracyjnego OSP Wilkowisko dz. 484
kocioł gazowy kumulacyjny ARISTON GENUS PREMIUM gazomierz firmy INTERGAZ według taryfy W-2.1
A5 Do urządzeń bakteriologii - kuchni gazowa 4-palnikowa, palniki gazowe, sterylizator gazowy
poprzez gazomierz typu ACTARIS według taryfy W-1.1
A6. Do urządzeń kuchennych budynku Admin-Mieszkalnego, ul. Piłsudskiego 63/52,63/33, 63/53 trzy gazomierze firmy INTERGAZ według taryfy W-1.1
Ilość zakupu paliwa gazowego poz. (A2-A5) do 34 260m3. = 375 901 kWh
Łączna ilość zakupu paliwa gazowego 434 260m3. = 4 764 700 kWh
Dostawa paliwa gazowego odbywać się ma na warunkach określonych przepisami ustawy z dnia 10.04.1997.r Prawo Energetyczne (Dz.U. 2021 poz.716 z późniejszymi zmianami) i kodeksu cywilnego oraz z przepisami wykonawczymi wydanymi na ich podstawie.