Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Szolgáltatások - 173711-2017
Belgium-Brüsszel: Egészségügyi és kiemelt kockázati biztosítás közös biztonság- és védelempolitikai missziók munkatársai, az EU különleges képviselői számára, valamint előkészítő missziók munkatársai számára
2017/S 089-173711
Ajánlati/részvételi felhívás
Szolgáltatásmegrendelés
Jogalap:
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Egészségügyi és kiemelt kockázati biztosítás közös biztonság- és védelempolitikai missziók munkatársai, az EU különleges képviselői számára, valamint előkészítő missziók munkatársai számára.
II.1.2)Fő CPV-kód
66511000 Életbiztosítási szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
A jövőbeni pályázati eljárás tárgya keretszerződés megkötése egészségbiztosítási és szabványos, valamint kiemelt kockázati biztosítás nyújtása céljából mintegy 1 600 fős nemzetközi munkatársi és nagyjából 120 helyi munkatársi állományra, akik KKBP-műveleteket (jelenleg 9 KBVP-misszió és 9 EUKK), valamint évente 0-1 előkészítő missziót hajtanak végre, amely évente 5-15 főt alkalmaz.
A biztosításnak tartalmaznia kell valamennyi olyan kockázatot, amely az egészségügyi ellátással, baleseti halállal és rokkantsággal, evakuálással és hazaköltözéssel, emberrablással, valamint jogtalan fogva tartással kapcsolatos, ki kell terjednie a jövedelemvédelemre, a segítségnyújtásra, a poggyász biztosítására és a felelősségbiztosításra.
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrend
Érték áfa nélkül: 15 000 000.00 EUR
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
66512000 Baleset- és egészségbiztosítási szolgáltatások
66512200 Egészségbiztosítási szolgáltatások
66512220 Orvosi biztosítási szolgáltatások
66513100 Jogvédelmi biztosítási szolgáltatások
66514100 Közlekedéssel kapcsolatos biztosítás
66516000 Felelősségbiztosítási szolgáltatások
66515410 Anyagi veszteség elleni biztosítási szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
a kötvény egyes területei:
— orvosi ellátás,
— baleseti halál és rokkantság: halál, maradandó fogyatékosság, végleges részleges fogyatékosság,
— evakuálás és hazatelepülés: egy megfelelő egészségügyi központba való szállítás (evakuálás), hazatelepítés, holttest hazaszállítása,
— emberrablás és jogtalan fogva tartás,
— jövedelem védelme,
— segítségnyújtás, poggyász- és általános felelősségbiztosítás.
Egyéni kötvénytételek/teljes csomag: a biztosítást vagy a teljes csomagra vagy 1 vagy több, külön kötvényterületre lehet kötni.
A biztosított személy eltartott családtagjaira vonatkozó biztosítást kell biztosítani. Ez a kiegészítés választható a biztosított számára, és azt a biztosított személy fizeti. Ez a biztosítás a következő biztosítási tételeket tartalmazza:
— emberrablás és jogtalan fogva tartás/elrablás.
Diensten - 173711-2017
België-Brussel: Zorgverzekering en verzekering voor hoge beroepsrisico's voor personeel van GVDB-missies, SVEU's en voorbereidende missies
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Zorgverzekering en verzekering voor hoge beroepsrisico's voor personeel van GVDB-missies, SVEU's en voorbereidende missies.
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie
66511000 Levensverzekeringen
II.1.4)Korte beschrijving:
Het onderwerp van de toekomstige aanbestedingsprocedure is het sluiten van een raamovereenkomst voor zorgverzekeringen en verzekeringen voor hoge beroepsrisico's ten behoeve van ongeveer 1 600 internationale personeelsleden en ongeveer 120 plaatselijke personeelsleden die werkzaamheden uitvoeren in het kader van het GBVB (momenteel 9 GBVB-missies en 9 SVEU's); en eventueel 1 voorbereidende opdracht per jaar met 5 tot 15 personeelsleden.
De verzekering omvat risico's met betrekking tot de medische zorg, overlijden of handicap als gevolg van een ongeval, evacuatie en repatriëring, ontvoering en wederrechtelijke vrijheidsberoving, inkomensbescherming, bijstand, bagage en wettelijke aansprakelijkheid.
II.1.5)Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 15 000 000.00 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)
66512000 Ongevallen- en ziektekostenverzekeringen
66512200 Ziektekostenverzekeringen
66512220 Medische verzekeringen
66513100 Rechtsbijstandsverzekeringen
66514100 Verzekering in verband met vervoer
66516000 Aansprakelijkheidsverzekeringen
66515410 Verzekeringen tegen financieel verlies
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Polis:
— medische zorg,
— overlijden of handicap als gevolg van een ongeval: overlijden, blijvende invaliditeit, blijvende gedeeltelijke invaliditeit,
— evacuatie en repatriëring: vervoer naar een adequaat medisch centrum (evacuatie), repatriëring, repatriëring van stoffelijk overschot,
— ontvoering en wederrechtelijke vrijheidsberoving/kidnapping,
— inkomensbescherming,
— bijstand, bagage en wettelijke aansprakelijkheid.
Individuele polis/volledig pakket: de verzekering kan worden afgesloten voor het volledige pakket of voor één of meer individuele polissen.
Er moet worden gezorgd voor dekking voor afhankelijke gezinsleden van de verzekerde. Deze uitbreiding is facultatief en wordt betaald door de verzekerde. Deze dekking moet de volgende polisonderdelen omvatten:
— ontvoering en wederrechtelijke vrijheidsberoving/kidnapping.
Serviços - 173711-2017
Belgium-Brussels: Health and high-risk insurance for staff of CSDP missions, EUSRs, and preparatory missions
Contract notice
Services
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Health and high-risk insurance for staff of CSDP missions, EUSRs, and preparatory missions.
II.1.2)Main CPV code
66511000 Life insurance services
II.1.4)Short description:
The subject matter to the future tender procedure is to conclude a framework contract for the provision of health insurance and standard and high-risk insurance to cover approximately 1 600 international staff and approximately 120 local staff implementing CFSP actions (currently 9 CSDP missions and 9 EUSRs); and 0–1 preparatory missions per year employing 5 to 15 people each, per year.
The insurance shall include risks related to medical care, accidental death and disability, evacuation and repatriation, abduction and unlawful detention, income protection, assistance, luggage and public liability.
II.1.5)Estimated total value
Value excluding VAT: 15 000 000.00 EUR
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)
66512000 Accident and health insurance services
66512200 Health insurance services
66512220 Medical insurance services
66513100 Legal expenses insurance services
66514100 Insurance related to Transport
66516000 Liability insurance services
66515410 Financial loss insurance services
II.2.4)Description of the procurement:
Policy lines:
— medical care,
— accidental death and disability: death, permanent disability, permanent partial disability,
— evacuation and repatriation: transportation to an adequate medical centre (evacuation), repatriation, corpse repatriation,
— abduction and unlawful detention/kidnap,
— income protection,
— assistance, luggage and public liability.
Individual policy lines/full package: the insurance can either be taken for the full package or for 1 or more individual policy lines.
Coverage for dependant family members of the insured person must be provided. This extension will be optional for the insured and paid by the insured person. This coverage shall include the following policy lines:
— abduction and unlawful detention/kidnap.
Storitve - 173711-2017
Belgija-Bruselj: Zdravstveno zavarovanje in zavarovanje pred visokimi tveganji za zaposlene v okviru misij SVOP, PPEU in pripravljalnih misij
Obvestilo o naročilu
Storitve
Pravna podlaga:
II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
Zdravstveno zavarovanje in zavarovanje pred visokimi tveganji za zaposlene v okviru misij SVOP, PPEU in pripravljalnih misij
II.1.2)Glavna koda CPV
66511000 Storitve življenjskega zavarovanja
II.1.4)Kratek opis:
Predmet prihodnjega razpisnega postopka je skleniti okvirno naročilo za zagotavljanje zdravstvenega zavarovanja ter standardnega zavarovanja in zavarovanja pred visokimi tveganji za približno 1 600 članov mednarodnega osebja in približno 120 članov lokalnega osebja, ki izvaja ukrepe v okviru SZVP (trenutno 9 misij SVOP in 9 PPEU); in 0–1 pripravljalno misijo na leto, v okviru katere je zaposlenih 5 do 15 oseb, na leto.
Zavarovanje mora vključevati vsa tveganja, ki se nanašajo na zdravstveno oskrbo, nezgodno smrt in invalidnost, evakuacijo in repatriacijo, ugrabitev in protipravno pridržanje, zaščito prihodkov, pomoč, prtljago in splošno odgovornost.
II.1.5)Ocenjena skupna vrednost
Vrednost brez DDV: 15 000 000.00 EUR
II.1.6)Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV
66512000 Storitve nezgodnega in zdravstvenega zavarovanja
66512200 Storitve zdravstvenega zavarovanja
66512220 Storitve zavarovanja proti napakam pri zdravljenju
66513100 Storitve zavarovanja stroškov pravnega varstva
66514100 Transportno zavarovanje
66516000 Storitve zavarovanja odgovornosti
66515410 Storitve zavarovanja finančnih izgub
II.2.4)Opis javnega naročila:
Zavarovalni okvir:
— zdravstvena oskrba,
— nezgodna smrt in invalidnost: smrt, trajna invalidnost, trajna delna invalidnost,
— evakuacija in repatriacija: prevoz do primernega zdravstvenega centra (evakuacija), repatriacija, repatriacija trupla,
— ugrabitev in protipravno pridržanje/ugrabitev,
— zaščita prihodkov,
— pomoč, prtljaga in splošna odgovornost.
Individualni zavarovalni okvir/popoln paket: zavarovanje se lahko sklene za popoln paket ali za 1 ali več individualnih zavarovalnih okvirov.
Zagotoviti je treba kritje za vzdrževane družinske člane zavarovanca. To bo neobvezna razširitev za zavarovane osebe in jo plača zavarovanec. To kritje mora vključevati naslednje zavarovalne okvire:
— ugrabitev in protipravno pridržanje/ugrabitev.