29 stycznia 2024 r. (przybliżony termin – wymaga potwierdzenia) uruchomiona zostanie nowa wersja portalu TED. Już teraz możesz się dowiedzieć, jakie nowe funkcje i usprawnienia w nim wprowadzono. Zachęcamy do lektury artykułu, w którym omówiliśmy najważniejsze zmiany.
Wystąpiły błędy, które wpływają na sposób wyświetlania ogłoszeń w formie e-formularzy. Staramy się rozwiązać ten problem. Więcej informacji i wskazówek można znaleźć na tej stronie.
Rozpoczyła się rejestracja na IV warsztaty dla użytkowników TED, w 14 grudnia 2023 r.
Dostawy - 173869-2021
Czechy-Praga: Przesyłowe przewody rurowe i akcesoria
2021/S 067-173869
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia – zamówienia sektorowe
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
G840 – Dodatečná opatření pro zvládání TH – Zaplavení AZ v TNR a dlouhodobý odvod tepla z kontejnmentu
Numer referencyjny: 100122201
II.1.2)Główny kod CPV
44163160 Przesyłowe przewody rurowe i akcesoria
II.1.4)Krótki opis:
Předmětem veřejné zakázky je zpracování projektové a ostatní související dokumentace a následné provedení realizace, spočívající v doplnění zařízení v úrovni 4 ochrany do hloubky (DiD4) tak, aby byla co nejvíce posílena nezávislost na nižších úrovních ochrany do hloubky. Doplňované dodatečné, alternativní systémy pro doplňování chladiva do tlakové nádoby reaktoru HVB1 a HVB2 JE Temelín budou Zhotovitelem dodány jako dvou divizní, instalované v odlišných stavebních prostorech HVB. Oba doplňované systémy jsou určeny pro takový okamžik rozvoje těžkých havárií, kdy jsou nedostupné normální, abnormální i havarijní systémy a prostředky – proto na nich budou tyto doplňované systémy v maximální míře nezávislé.
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
71322200 Usługi projektowania rurociągów
71320000 Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
42122130 Pompy wodne
45220000 Roboty inżynieryjne i budowlane
44320000 Kabel i podobne wyroby
31214500 Elektryczne tablice rozdzielcze
II.2.4)Opis zamówienia: