Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Услуги по почистване, щадящи околната среда, на сгради на Дирекция за национален строителен контрол
Референтен номер: 10-18-005
II.1.2)Основен CPV код90911200 Услуги по почистване на сгради, без жилищните
II.1.4)Кратко описание:
Услуги по почистване, щадящи околната среда, на сгради на Дирекция за национален строителен контрол (ДНСК). Зелена обществена поръчка — вътрешен конкурентен избор въз основа на рамково споразумение за централизирано възлагане със срок за изпълнение на услугите от датата на сключване на договора, но не по-рано от 1.2.2018 г. до 31.1.2021 г. Осъществява комплексно почистване на сгради, работни и сервизни помещения, поверени за управление и разпореждане на структурите на ДНСК.
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове90911200 Услуги по почистване на сгради, без жилищните
II.2.4)Описание на обществената поръчка: