II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa części zamiennych wciągników, podciągników i ciągarek ręcznych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku – nr grupy 292-7
Reference number: 701802111
II.1.2)Main CPV code42419000 Parts of lifting and handling equipment
II.1.4)Short description:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2017 r. poz. 1579 ze zm.), zwanej w treści niniejszej SIWZ ustawą Pzp lub ustawą, oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym
Przedmiotem zamówienia jest dostawa części zamiennych wciągników, podciągników i ciągarek ręcznych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku – nr grupy 292-7.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Zadanie nr 1 - Hak A-3,2 T
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)42419000 Parts of lifting and handling equipment
II.2.4)Description of the procurement:
Hak A-3,2 T - wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ
Zadanie nr 2 - Silnik z rozrządem i sterowaniem
Lot No: 2
Silnik z rozrządem i sterowaniem - wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ
Zadanie nr 3 - Uchwyt sterujący
Lot No: 3
Uchwyt sterujący - wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ
Zadanie nr 4 - Łopatka wirnika
Lot No: 4
Łopatka wirnika - wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ
Zadanie nr 5 - Przekładnia
Lot No: 5
Przekładnia - wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ
Wirnik - wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ
Zadanie nr 7 - Silnik pneumatyczny
Lot No: 7
Silnik pneumatyczny - wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ
Rozrząd - wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ
Zadanie nr 10 - Łańcuch ogniwowy kalibrowany
Lot No: 10
Łańcuch ogniwowy kalibrowany - wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ
Zadanie nr 11 - Łańcuch ogniwowy kalibrowany
Lot No: 11
Zadanie nr 12 - Wózek jezdny górniczy podwieszany
Lot No: 12
Wózek jezdny górniczy podwieszany - wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ
Zadanie nr 13 - Silnik pneumatyczny
Lot No: 13
Zadanie nr 14 - Pozostałe części zamienne
Lot No: 14
Pozostałe części zamienne - wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ