Obvestilo o oddaji naročila
Rezultati postopka javnega naročila
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
Vzdrževanje in nadgradnje informacijskega sistema eVŠ
Referenčna številka dokumenta: JN-22032
II.1.2)Glavna koda CPV72212000 Storitve programiranja aplikacijske programske opreme
II.1.4)Kratek opis:
II.1.6)Informacije o sklopihNaročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV72212000 Storitve programiranja aplikacijske programske opreme
II.2.4)Opis javnega naročila: