Ajánlati/részvételi felhívás
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
AO 10650 „Dokumentumplatformhoz kapcsolódó IT-szolgáltatások biztosítása”
Hivatkozási szám: 10650
II.1.2)Fő CPV-kód72000000 IT-szolgáltatások: tanácsadás, szoftverfejlesztés, internet és támogatás
II.1.4)Rövid meghatározás:
Dokumentumplatformhoz kapcsolódó IT-szolgáltatások biztosítása.
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrendÉrték áfa nélkül: 2 300 000.00 EUR
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
A pályázati felhívás tárgya IT-rendszerek szoftverfejlesztéséhez és karbantartásához kapcsolódó szolgáltatások, és a dokumentumplatformon alapuló kapcsolódó szolgáltatások biztosítása.
Meddelande om upphandling
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1)Upphandlingens omfattning
II.1.1)Benämning på upphandlingen:
AO 10650 Tillhandahållande av IT-tjänster med anknytning till plattformen Documentum
Referensnummer: 10650
II.1.2)Huvudsaklig CPV-kod72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
II.1.4)Kort beskrivning:
Tillhandahållande av IT-tjänster med anknytning till plattformen Documentum.
II.1.5)Uppskattat totalt värdeVärde exkl. moms: 2 300 000.00 EUR
II.1.6)Information om delarKontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2)Beskrivning
II.2.4)Beskrivning av upphandlingen:
Denna anbudsinfordran avser tillhandahållande av tjänster med anknytning till programvaruutveckling och underhåll av de IT-system och tillhörande tjänster som baseras på plattformen Documentum.