Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
DAS: levering (vuilwater)dompelpompen
II.1.2)Główny kod CPV42120000 Pompy i sprężarki
II.1.4)Krótki opis:
Doel van het inkooptraject is te komen tot een selectie van geschikte leveranciers voor het leveren van dompelpompen. Om te komen tot selectie van geschikte leveranciers wil Waternet een Dynamisch aankoop systeem (DAS) instellen in Negometrix met een looptijd van vier jaar. Gedurende de gehele looptijd van de DAS kunnen partijen zich in Negometrix aanmelden om vervolgens op de DAS toegelaten te worden. De initiële aanmeldingsperiode (instellingsfase) zal vier maanden bedragen. Na de instellingsfase vindt uitvoering plaats(het plaatsen van opdrachten binnen een DAS en de daadwerkelijke bestelling).
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartośćWartość bez VAT: 250 000.00 EUR
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV42122130 Pompy wodne
43134100 Pompy zanurzeniowe
II.2.4)Opis zamówienia:
Levering van (vuilwater)dompelpompen volgens ETIM klassen via het digitale platform 2BA.