There is a bug affecting the way URLs are displayed in eForms notices. We are working on solving the problem. In the meanwhile, we suggest that you remove the comma (or any other special character) that appears at the end of the URL. We apologize for the inconvenience.
Registration is open for our 4th Workshop with TED reusers, on the 14th of December 2023
Supplies - 175065-2021
Česko-Ostrava: Zpracovaný papír a lepenka
2021/S 069-175065
Oznámení o výsledku zadávacího řízení
Výsledky zadávacího řízení
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Nákup kancelářského papíru pro resort statutárního města Ostravy – 2020 – 2022
Spisové číslo: 72/2020
II.1.2)Hlavní kód CPV
30197600 Zpracovaný papír a lepenka - AB18
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem plnění veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody na průběžné dodávky papíru (dle aktuální potřeby zadavatele) v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami.
II.1.6)Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.4)Popis zakázky: