Paziņojums par līgumu – sabiedriskie pakalpojumi
Juridiskais pamats:
Direktīva 2014/25/ES
I iedaļa: Līgumslēdzējs
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
330 kV autotransformatora piegāde apakšstacijai "TEC-1"
Atsauces numurs: AST 2018/30
II.1.2)Galvenās CPV kods31174000 Energoapgādes transformatori
II.1.4)Īss apraksts:
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtība
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)31174000 Energoapgādes transformatori
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
330 kV autotransformatora piegāde apakšstacijai "TEC-1" (pirkums)