VII.1.2)Tekst, który należy poprawić w pierwotnym ogłoszeniuNumer sekcji: II.2.4
Część nr: 1
Miejsce, w którym znajduje się tekst do modyfikacji: Przedmiot - Opis zamówienia
Zamiast:
2. Wymagany okres gwarancji: co najmniej 12 miesięcy od daty odbioru przedmiotu zamówienia przez magazyn Zamawiającego.
Powinno być:
Numer sekcji: III.2.2
Część nr: Informacje o charakterze prawnym, ekonomicznym, finansowym i technicznym
Miejsce, w którym znajduje się tekst do modyfikacji: Warunki realizacji umowy.
Umowa obowiązywać będzie od dnia zawarcia do ostatniego dnia miesiąca poprzedzającego miesiąc, w którym upływa termin 12 miesięcy od dnia jej zawarcia z tym zastrzeżeniem, że w przypadku, gdy w okresie obowiązywania umowy Zamawiający nie złoży zamówień na dostawy o wartości minimum 50% wartości udzielonego zamówienia, okres obowiązywania umowy ulega wydłużeniu o 3 miesiące.
Umowa obowiązywać będzie od dnia zawarcia do ostatniego dnia miesiąca w którym upływa termin 4 miesięcy od dnia jej zawarcia z tym zastrzeżeniem, że w przypadku, gdy w okresie obowiązywania umowy Zamawiający nie złoży zamówień na dostawy o wartości minimum 50% wartości udzielonego zamówienia, okres obowiązywania umowy ulega wydłużeniu o 3 miesiące.
Numer sekcji: IV.2.2
Część nr: Procedura
Miejsce, w którym znajduje się tekst do modyfikacji: Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału
Data: 06/04/2022
Czas lokalny: 09:00
Data: 20/04/2022
Numer sekcji: IV.2.6
Miejsce, w którym znajduje się tekst do modyfikacji: Minimalny okres, w którym oferent będzie związany ofertą
Data: 04/07/2022
Data: 18/07/2022
Numer sekcji: IV.2.7
Miejsce, w którym znajduje się tekst do modyfikacji: Warunki otwarcia ofert
Czas lokalny: 12:00