VII.1.2)Tekst, który należy poprawić w pierwotnym ogłoszeniuNumer sekcji: II.1.4
Miejsce, w którym znajduje się tekst do modyfikacji: Krótki opis
Zamiast:
2. Postępowanie jest prowadzone w języku polskim.
5. W celu potwierdzenia, że oferowane świadczenie jest zgodne z wymaganiami Zamawiającego wymagane jest złożenie wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych.