II dalis: Objektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Verslo ir technologinių konsultacinių paslaugų pirkimas Nr. 17284
Nuorodos numeris: ViT konsultacijos
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas79410000 Verslo ir valdymo konsultacinės paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
1) kategorija – finansinio, komercinio ir mokestinio patikrinimo ir konsultavimo paslaugos;
2) kategorija – strategijos ir valdymo konsultacinės paslaugos;
3) kategorija – susijungimų ir įsigijimų (angl. M&A) konsultacinės paslaugos;
4) kategorija – teisinio konsultavimo paslaugos;
5) kategorija – techninio ir technologinio konsultavimo paslaugos;
6) kategorija – turto, akcijų arba verslo vertinimo ir konsultavimo paslaugos.
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
Pasiūlymai gali būti teikiami dėl visų pirkimo dalių
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Finansinio, komercinio ir mokestinio patikrinimo ir konsultavimo paslaugos
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)79410000 Verslo ir valdymo konsultacinės paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Viešojo pirkimo paslaugų tikslas – audituoti ir patikrinti pateiktą finansinę bei mokestinę informaciją, konsultuoti finansinio struktūrizavimo, finansinio vertinimo, mokestinio struktūrizavimo klausimais, siekiant įgalinti LTG priimti informuotus investicinius verslo plėtros sprendimus.
Strategijos ir valdymo konsultacinės paslaugos
Pirkimo dalies Nr.: 2
Įgyvendinant strategijoje numatytus ilgalaikius tikslus, LTG planuoja įsigyti strategijos ir valdymo konsultacines paslaugas, susijusias su įvairiomis veiklos sritimis. Konsultacinės paslaugos leis LTG ir Grupės įmonėms žengti į naujas veiklos sritis, didinti ir diversifikuoti pajamų srautus, suteikti būdus, kuriais bus pasiektas geresnis operacinis efektyvumas pasitelkiant naujausius technologinius sprendimus.
Susijungimų ir įsigijimų (angl. M&A) kosultacinės paslaugos
Pirkimo dalies Nr.: 3
Paslaugų pirkimo tikslas – užtikrinti skaidrų, sklandų ir efektyvų neorganinės plėtros galimybių vertinimą ir įgyvendinimo procesą, konsultuoti jungtinių įmonių steigimo (angl. Joint venture), įmonių pardavimo ir pirkimo sandoriuose.
Teisinio konsultavimo paslaugos
Pirkimo dalies Nr.: 4
Viešojo pirkimo paslaugų tikslas – užtikrinti skaidrų ir sklandų teisinį procesą verslo plėtros metu.
Techninio ir technologinio konsultavimo paslaugos
Pirkimo dalies Nr.: 5
Viešojo pirkimo paslaugų tikslas – įvertinti su geležinkelio infrastruktūra, geležinkelių paslaugomis ir kitais techniniais geležinkelio industrijos komponentais susijusią informaciją, pateikti efektyvumo gerinimo pasiūlymus technologinėje ir techninėje srityje suteikiant galimybę LTG priimt informuotus strateginius sprendimus organizuojant veiklą 1 520 mm ir 1 435 mm vėžėje.
Turto, akcijų arba verslo vertinimo ir konsultavimo paslaugos
Pirkimo dalies Nr.: 6
Viešojo pirkimo paslaugų tikslas – audituoti ir patikrinti pateiktą finansinę bei mokestinę informaciją, konsultuoti finansinio struktūrizavimo, finansinio turto, akcijų ar verslo vertinimo klausimais.