II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dodávka laboratorního spotřebního materiálu (DNS)
II.1.2)CPV-Code Hauptteil24000000 Chemische Erzeugnisse
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem veřejných zakázek zadávaných v dynamickém nákupním systému je komplexní dodávka laboratorního spotřebního materiálu. Dynamický nákupní systém se dělí do dále uvedených kategorií (ekvivatelntní pojem užitý v tomto formuláři je „část").
Součástí předmětu plnění jednotlivých veřejných zakázek je dále doprava laboratorního spotřebního materiálu do místa plnění a záruka za jakost laboratorního spotřebního materiálu.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 11 400 000.00 CZK
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 01
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
33192500 Reagenzgläser
33790000 Glaswaren für Laboratorien, hygienische oder medizinische Bedarfsartikel aus Glas
38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
38437000 Laborpipetten und Zubehör
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Předmětem plnění je dodávka laboratorního plastiku, a to zejména zkumavek, mikrozkumavek, odběrových zkumavek, serologických pipet, plastů pro tkáňové kultury, stojánků a krabiček na zkumavky a sáčků na biohazard odpad.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Reagencie pro tkáňové kultury a biochemii
Los-Nr.: 02
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33600000 Arzneimittel
33696500 Laborreagenzien
Předmětem plnění je dodávka reagencií pro tkáňové kultury a biochemii, a to zejména kultivačních médií, sér, suplementů a růstových faktorů, biologicky aktivních malých molekul (např. inhibitorů a vitamínů), gelů a roztoků k elektroforéze proteinů a western blotu, kitů ke stanovení koncentrace proteinů a protilátek.
Běžné a speciální chemikálie a pomůcky k přípravě vzorků
Los-Nr.: 03
33600000 Arzneimittel
Předmětem plnění je dodávka běžných a speciálních chemikálií a pomůcek k přípravě vzorků, a to zejména chemikálií, biologicky aktivních malých molekul (např. inhibitorů a vitamínů), stříkačkových sterilních filtrů, centrifugačních jednotek k zakoncentrování vzorků a filtračních jednotek.
Kity a materiál pro molekulární biologii, izolaci a analýzu DNA/RNA
Los-Nr.: 04
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Předmětem plnění je dodávka kitů a materiálu pro molekulární biologii, izolaci a analýzu DNA/RNA, a to zejména kitů pro izolaci DNA a RNA z tkání a buněk, izolaci DNA z gelu, přečištění nukleových kyselin, reverzní transkripci, kvantitativní PCR a gelovou elektroforézu.
Veterinární léčiva a materiál pro odběry biologických vzorků
Los-Nr.: 05
Předmětem plnění je dodávka veterinárních léčiv a materiálu pro odběry biologických vzorků, a to zejména anestetik, analgetik, antibiotik, injekčních jehel a stříkaček, chirurgického materiálu, chirurgických nástrojů, šicího materiálu, sterilních gázových čtverců, náplastí a dezinfekce.
Spotřební materiál a materiál k údržbě sestav LC-MS/MS
Los-Nr.: 06
Předmětem plnění je dodávka spotřebního materiálu pro sestavy LC-MS/MS AB Sciex 5500 Qtrap (výr. č. AU211351308) s nanoLC Eksigent 400 (výr. č. 13-02-21-156) a LC-MS/MS AB Sciex 5600 TripleTOF (výr. č. BN21581308) s nanoLC Eksigent 400 (výr. č. 13-02-21-161), a to zejména spojovacího materiálu, kapilár, spotřebního materiálu LC systému (tj. rotor seals, valve stators, needles, loops, buffer tubings, pump seals apod.), včetně spotřebního materiálu MS (tj. maintenance cleaning kit, materiál k údržbě systému, Optic lenses, Ion Source Heaters, HiPower Supply Modules aj.). Veškerý spotřební materiál a materiál k údržbě musí být plně kompatibilní s uvedenými sestavami LC-MS/MS a vyhovovat doporučením výrobce.
Drobné laboratorní a ochranné pomůcky a laboratorní sklo
Los-Nr.: 07
Předmětem plnění je dodávka drobných laboratorních a ochranných pomůcek a laboratorního skla, a to zejména pomůcek k navažování chemikálií, filtračních papírů, neprášivých ubrousků, ochranných rukavic, lepících rohoží, pracovních podložek, odměrných nádob, lahví na roztoky a popisovacích pásek a štítků.
Materiál pro histologii, průtokovou cytometrii a Elisa
Los-Nr.: 08
Předmětem plnění je dodávka materiálu pro histologii, průtokovou cytometrii a Elisa, a to zejména pomůcky a roztoky k přípravě kryořezů, mikroskopická skla, histologická barvení, protilátky, séra a Elisa kity.
Reagencie a materiál pro zpracování vzorků pro hmotnostní spektrometrii proteinů/peptidů
Los-Nr.: 09
Předmětem plnění je dodávka reagencií a materiálů pro zpracování vzorků pro hmotnostní spektrometrii proteinů/peptidů, a to zejména solventů LC-MS kvality, předkolon, kolon k separaci peptidů pomocí nanoLC, vialek a víček, kitů pro depleci abundantních proteinů, kitů pro frakcionaci proteinů/peptidů, detergentů, materiálu pro přípravu proteinových vzorků ve smyslu proteolytického štěpení, odsolení a značení proteinů/peptidů např. izotopovými značkami.
Kity a reagencie pro systém Luminex 100/200
Los-Nr.: 10
Předmětem plnění je dodávka kitů a reagencií pro systém Luminex 100/200 výrobce Luminex Corporation, a to zejména kalibračních a verifikačních kitů, sheath fluid tekutiny, kitů pro analýzu cytokinů a jiných molekul pomocí xMAP technologie.