Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
High-Performance Computing & Clustering
II.1.2)CPV-Code Hauptteil30210000 Datenverarbeitungsgeräte (Hardware)
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Een dynamisch aankoopsysteem voor de aanschaf van apparatuur voor high-performance computing en clustering.
Door de vragenlijsten en de gevraagde gegevens aan te leveren, kan u worden toegelaten tot het dynamisch aankoopsysteem. Als u zich in het vorige reeds verlopen DAS heeft aangemeld, moet u zich hier wederom aanmelden.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 400 000.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30210000 Datenverarbeitungsgeräte (Hardware)
30211100 Supercomputer
30211500 Hauptprozessor (CPU) oder Prozessoren
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Instelling van een dynamisch aankoopsysteem voor apparatuur voor high-performance computing & clustering.