Diensten - 176398-2021
Nederland-Amersfoort: Diensten voor land-, bos- en tuinbouw, aquicultuur en imkerij
2021/S 069-176398
Aankondiging van een gegunde opdracht
Resultaten van de aanbestedingsprocedure
Diensten
Rechtsgrond:
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Wandelpaden maaien Duurswold en Oldambt
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie
77000000 Diensten voor land-, bos- en tuinbouw, aquicultuur en imkerij
II.1.4)Korte beschrijving:
DAS Droog Maaien - Categorie 1 Provincie Groningen
II.1.6)Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: