Usługi - 176577-2021
Polska-Dąbrowa Górnicza: Usługi związane z odpadami
2021/S 069-176577
Ogłoszenie o dobrowolnej przejrzystości ex ante
Usługi
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych oraz właścicieli nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne na terenie...
II.1.2)Główny kod CPV
90500000 Usługi związane z odpadami
II.1.4)Krótki opis:
1) Świadczenie usługi odbioru odpadów komunalnych powstających na terenie gminy Dąbrowa Górnicza.
2) Świadczenie usługi zagospodarowania odpadów komunalnych powstających na terenie gminy Dąbrowa Górnicza.
3) Sporządzanie harmonogramów odbioru odpadów.
4) Porządkowanie terenu w trakcie realizacji usługi odbioru odpadów.
5) Udostępnianie pojemników i dostarczanie worków na odpady gromadzone selektywnie.
6) Utrzymanie wszystkich pojemników przeznaczonych do selektywnego zbierania odpadów w tym pojemników na przeterminowane i niewykorzystane leki, w należytym stanie sanitarnym, porządkowym i technicznym.
7) Kontrola przestrzegania obowiązku selektywnego zbierania odpadów.
8) Udostępnianie kontenerów na odpady zielone oraz ich odbiór.
9) Reagowanie na reklamacje i odpowiedzialność za szkody.
10) Transport oraz odbieranie odpadów z Gminnego punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych (GPZON) i trzech gminnych centrów zbiórki odpadów (GCZO), a także odbiór odpadów z aptek.
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
90512000 Usługi transportu odpadów
90511000 Usługi wywozu odpadów
90513100 Usługi wywozu odpadów pochodzących z gospodarstw domowych
90533000 Usługi gospodarki odpadami
II.2.4)Opis zamówienia:
11) Prowadzenie punktu obsługi klienta (POK).
12) Prowadzenie działań informacyjnych i edukacyjnych.
13) Prowadzenie działań związanych z wymianą danych pomiędzy Zamawiającym, a Wykonawcą.
14) Inne usługi objęte przedmiotem zamówienia wskazane w treści niniejszej SWZ oraz w załącznikach.