II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Zdravotnické přístroje pro Klatovskou nemocnici, a.s. - Ostatní technika
Reference number: CN/99/CN/21
II.1.2)Main CPV code33100000 Medical equipments
II.1.4)Short description:
Předmětem této veřejné zakázky je dodávka zdravotnických přístrojů pro zadavatele. Předmět plnění musí být plně v souladu s platnými právními předpisy (zejména v souladu se zákonem č. 89/2021 Sb., o zdravotnických prostředcích a příslušnými Nařízeními vlády), a rovněž i v souladu se všemi požadavky stanovenými zadavatelem v zadávacích podmínkách této VZ.
Zakázka je rozdělena na 9 částí.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 10 525 800.33 CZK
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
Maximum number of lots that may be awarded to one tenderer: 9
II.2)Description
II.2.1)Title:
Zdravotnické přístroje pro Klatovskou nemocnici, a.s. - Ostatní technika, Část 1 - Vysokovýkonný magnet
Lot No: Část 1 - Vysokovýkonný magnet
II.2.2)Additional CPV code(s)33158000 Electrical, electromagnetic and mechanical treatment
II.2.4)Description of the procurement:
Předmětem této veřejné zakázky je dodávka 1 ks vysokovýkonného magnetu. Dodavatel zajistí provádění BTK po celou záruční lhůtu. Dodavatel je povinen garantovat zajištění pozáručního servisu po dobu alespoň 5 let po skončení záruční doby. Součástí předmětu plnění VZ je také doprava do sídla zadavatele, odborné zapojení a zprovoznění přístrojů, zaškolení obsluhy a poskytování záručního servisu v souladu se ZD a jejími přílohami a dle bližší specifikace a požadavků zadavatele.
Zdravotnické přístroje pro Klatovskou nemocnici, a.s. - Ostatní technika, Část 2 - Vysokovýkonný laser
Lot No: Část 2 - Vysokovýkonný laser
II.2.2)Additional CPV code(s)33128000 Medical laser other than for surgery
Předmětem této veřejné zakázky je dodávka 1 ks vysokovýkonného laseru. Dodavatel zajistí provádění BTK po celou záruční lhůtu. Dodavatel je povinen garantovat zajištění pozáručního servisu po dobu alespoň 5 let po skončení záruční doby. Součástí předmětu plnění VZ je také doprava do sídla zadavatele, odborné zapojení a zprovoznění přístrojů, zaškolení obsluhy a poskytování záručního servisu v souladu se ZD a jejími přílohami a dle bližší specifikace a požadavků zadavatele.
Zdravotnické přístroje pro Klatovskou nemocnici, a.s. - Ostatní technika, Část 3 - Lineární dávkovače
Lot No: Část 3 - Lineární dávkovače
II.2.2)Additional CPV code(s)33194100 Devices and instruments for infusion
Předmětem této veřejné zakázky je dodávka 61 ks Injekčního dávkovače, 39 ks Volumetrické pumpy, 5 ks Dokovací stanice pro 12 přístrojů, 12 ks Dokovací stanice pro 4 přístroje, 3 ks Systému vzdáleného ovládání infuzní techniky a 1 ks Centrální monitorovací stanice.
Dodavatel zajistí provádění BTK po celou záruční lhůtu. Dodavatel je povinen garantovat zajištění pozáručního servisu po dobu alespoň 5 let po skončení záruční doby. Součástí předmětu plnění VZ je také doprava do sídla zadavatele, odborné zapojení a zprovoznění přístrojů, zaškolení obsluhy a poskytování záručního servisu v souladu se ZD a jejími přílohami a dle bližší specifikace a požadavků zadavatele.
Zdravotnické přístroje pro Klatovskou nemocnici, a.s. - Ostatní technika, Část 4 - Přístrojová lymfodrenáž
Lot No: Část 4 - Přístrojová lymfodrenáž
II.2.2)Additional CPV code(s)33155000 Physical therapy devices
Předmětem této veřejné zakázky je dodávka 1 ks přístrojové lymfodrenáže. Dodavatel zajistí provádění BTK po celou záruční lhůtu. Dodavatel je povinen garantovat zajištění pozáručního servisu po dobu alespoň 5 let po skončení záruční doby. Součástí předmětu plnění VZ je také doprava do sídla zadavatele, odborné zapojení a zprovoznění přístrojů, zaškolení obsluhy a poskytování záručního servisu v souladu se ZD a jejími přílohami a dle bližší specifikace a požadavků zadavatele.
Zdravotnické přístroje pro Klatovskou nemocnici, a.s. - Ostatní technika, Část 5 - Elektromagnetický přístroj na léčbu inkontinence
Lot No: Část 5 - Elektromagnetický přístroj na léčbu inkontinence
Předmětem této veřejné zakázky je dodávka 1 ks elektromagnetického přístroje na léčbu inkontinence. Dodavatel zajistí provádění BTK po celou záruční lhůtu. Dodavatel je povinen garantovat zajištění pozáručního servisu po dobu alespoň 5 let po skončení záruční doby. Součástí předmětu plnění VZ je také doprava do sídla zadavatele, odborné zapojení a zprovoznění přístrojů, zaškolení obsluhy a poskytování záručního servisu v souladu se ZD a jejími přílohami a dle bližší specifikace a požadavků zadavatele.
Zdravotnické přístroje pro Klatovskou nemocnici, a.s. - Ostatní technika, Část 6 - Myčka na endoskopy
Lot No: Část 6 - Myčka na endoskopy
II.2.2)Additional CPV code(s)33168000 Endoscopy, endosurgery devices
Předmětem této veřejné zakázky je dodávka 1 ks myčky na endoskopy. Dodavatel zajistí provádění BTK po celou záruční lhůtu. Dodavatel je povinen garantovat zajištění pozáručního servisu po dobu alespoň 5 let po skončení záruční doby. Součástí předmětu plnění VZ je také doprava do sídla zadavatele, odborné zapojení a zprovoznění přístrojů, zaškolení obsluhy a poskytování záručního servisu v souladu se ZD a jejími přílohami a dle bližší specifikace a požadavků zadavatele.
Zdravotnické přístroje pro Klatovskou nemocnici, a.s. - Ostatní technika, Část 7 - Dialyzační křesla
Lot No: Část 7 - Dialyzační křesla
II.2.2)Additional CPV code(s)33192100 Beds for medical use
Předmětem této veřejné zakázky je dodávka 10 ks dializačních křesel. Dodavatel zajistí provádění BTK po celou záruční lhůtu. Dodavatel je povinen garantovat zajištění pozáručního servisu po dobu alespoň 5 let po skončení záruční doby. Součástí předmětu plnění VZ je také doprava do sídla zadavatele, odborné zapojení a zprovoznění přístrojů, zaškolení obsluhy a poskytování záručního servisu v souladu se ZD a jejími přílohami a dle bližší specifikace a požadavků zadavatele.
Zdravotnické přístroje pro Klatovskou nemocnici, a.s. - Ostatní technika, Část 8 - Přenosné vodárny pro dialyzační přístroje
Lot No: Část 8 - Přenosné vodárny pro dialyzační přístroje
Předmětem této veřejné zakázky je dodávka 2 ks přenosných vodáren pro dialyzační přístroje. Dodavatel zajistí provádění BTK po celou záruční lhůtu. Dodavatel je povinen garantovat zajištění pozáručního servisu po dobu alespoň 5 let po skončení záruční doby. Součástí předmětu plnění VZ je také doprava do sídla zadavatele, odborné zapojení a zprovoznění přístrojů, zaškolení obsluhy a poskytování záručního servisu v souladu se ZD a jejími přílohami a dle bližší specifikace a požadavků zadavatele.
Zdravotnické přístroje pro Klatovskou nemocnici, a.s. - Ostatní technika, Část 9 - Postele s váhami
Lot No: Část 9 - Postele s váhami
II.2.2)Additional CPV code(s)33192120 Hospital beds
Předmětem této veřejné zakázky je dodávka 10 ks postelí s váhami. Dodavatel zajistí provádění BTK po celou záruční lhůtu. Dodavatel je povinen garantovat zajištění pozáručního servisu po dobu alespoň 5 let po skončení záruční doby. Součástí předmětu plnění VZ je také doprava do sídla zadavatele, odborné zapojení a zprovoznění přístrojů, zaškolení obsluhy a poskytování záručního servisu v souladu se ZD a jejími přílohami a dle bližší specifikace a požadavků zadavatele.