Tájékoztatjuk, hogy programozási hiba miatt az URL-címek nem megfelelően jelennek meg az e-hirdetményekben. Már dolgozunk a probléma megoldásán. Addig is azt javasoljuk, hogy távolítsa el az URL végén megjelenő vesszőt (vagy más különleges karaktert). Szíves elnézését kérjük a kellemetlenségért.
Építési beruházás - 177317-2021
Submission deadline has been amended by:  278868-2021
Magyarország-Debrecen: Útburkolat építése
2021/S 070-177317
Ajánlati/részvételi felhívás
Építési beruházás
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Debrecen, Mézeshegy és Pipóhegy utcák útépítése
Hivatkozási szám: EKR000385312021
II.1.2)Fő CPV-kód
45233228 Útburkolat építése
II.1.4)Rövid meghatározás:
A Mézeshegy és Pipóhegy utcák útépítése Debrecenben.
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrend
Érték áfa nélkül: 1.00 HUF
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
45232450 Vízelvezető rendszer építése
45233252 Utca burkolása
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
A tárgyi projekt az alábbi útépítést foglalja magába:
Számszerű mennyiségi adatok:
— 1006 méter útépítés
— változó átmérőjű csapadékvíz-csatorna cső építése
— távközlési hálózatok védelembe helyezése
— meglévő hálózat védelembe helyezése, építése
Rövid szakmai leírás:
Útépítés:
A Vámospércsi út 3+123 km szelvényéhez csatlakozó Mézeshegy utca 3,5 m széles szilárd burkolattal két oldalán 0,5-0,5 méter járható útpadkával, egyirányú forgalmi renddel a déli irányba kerül kialakításra. A vasúti töltés mellett egy 4,50 m széles, kétirányú forgalmat lebonyolító átkötő út létesül, ami biztosítja az összekötést a Pipóhegy utcával.
A Pipóhegy utca szintén egyirányú forgalmi renddel, 3,50 m széles szilárd burkolattal, két oldalán 0,5-0,5 méter széles járható padkával vezet a Vámospércsi út 3+173 km sz.-ben található útcsatlakozásig.
A két utca cca. felezőpontjában egy kétirányú, 6,00 m széles burkolattal rendelkező átkötő út létesül.
Viziközmű:
Az út és járdaburkolatokba eső összes meglévő, valamint újonnan tervezett közműszerelvény és fedlap szintbe helyezendő, ahol szükséges terhelés változás miatt megerősítésre kerülnek.
Különböző csőátmérőjű műanyag csapadékvíz-csőcsatorna építése: 944 méter
Elektromos:
Meglévő 0,4 kV-os szabadvezeték hálózat kiváltása, 1 kV-os csatlakozó földkábelek utólagos védelembe helyezése, valamint közvilágítási hálózat építése.
Távközlés:
Meglévő távközlési hálózatok kiváltása, valamint védelembe helyezése.
Ajánlatkérő felhívja a T. Ajánlattevők figyelmét, hogy ha a felhívás, vagy a rendelkezésre bocsátott dokumentáció meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozást tartalmaznak, a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és akár szerepel a megnevezés mellett, akár nem, azokkal Ajánlatkérő - a Kbt. 58. § (4) bekezdésében hivatkozott 321/2015. (X.30.) Kormányrendelet 46. § (3) bekezdése alapján - egyenértékű megajánlásokat elfogad. Az eredményhirdetés után az egyenértékűség igazolása tekintetében a 321/2015. (X.30.) Kormányrendelet 46. § (4)-(6) bekezdései az irányadóak.
A további információkat, a részletes és teljes műszaki tartalmat a további közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.