You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
„Keret-megállapodás keretében mélyépítési és térfelszín rekonstrukciós jellegű valamint azokhoz kapcsolódó tervezési munkák, így különösen parképítés- és felújítás, közműépítés- és felújítás, ..."
II.1.2)Fő CPV-kód
45000000 Építési munkák
II.1.4)Rövid meghatározás:
„Keret-megállapodás keretében mélyépítési és térfelszín rekonstrukciós jellegű valamint azokhoz kapcsolódó tervezési munkák, így különösen parképítés- és felújítás, közműépítés- és felújítás, út-, parkoló-, kerékpárút-, járdaépítési és felújítási munkák ellátása Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzat részére”
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: igen
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:
Vállalkozási szerződés a GF/SZKF/1132/7/2017. azonosítószámú „A Modern Városok Program keretében a Wenckheim turista- és kerékpárút kialakítása” című projekt részét képező Békéscsaba, Gerla ..."
Rész száma: 1.
II.2.2)További CPV-kód(ok)
45221250 Mélyépítési munkák alagút, akna és aluljáró kivételével
45233120 Közút építése
45233162 Kerékpárút építése
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Vállalkozási szerződés a GF/SZKF/1132/7/2017. azonosítószámú „A Modern Városok Program keretében a Wenckheim turista- és kerékpárút kialakítása” című projekt részét képező Békéscsaba, Gerla településrész Csabai út mellett – Napsugár utca – Magvető utca – 01366 hrsz-ú külterületi – 01300 hrsz-ú kerékpárforgalmi létesítmények- Pósteleki kastélypark sétány építési feladatainak ellátására az alábbiak szerint:
1. Dobozi úti kerékpárút a csomóponton történő átvezetés átépítése
A 4239. számú Doboz-Békéscsaba összekötő út 3+861 km szelvény jobb oldali 42145 jelű Gerla bekötő út csomópontján a meglévő kerékpáros átvezetés átalakítása a 4239. számú közút 3+796 – 3+829 km. szelvény között (33 m hosszban).
A Dobozi út és a Csalogány utca között önálló vonalvezetésű kétirányú kerékpárút és egyesített gyalog kerékpárút építése 0+000 – 0+368 szelvény között.
A Dobozi út és a Csalogány utca között önálló vonalvezetésű kétirányú kerékpárút építése 330 m hosszban és 38 m hosszban egyesített gyalog- és kerékpárút építése.
2. Napsugár utca (Csabai út és Magvető utca között) kerékpáros nyom kijelölése a meglévő burkolaton.
Napsugár utcán kerékpáros nyom kijelölése meglévő burkolaton piktogramok felfestésével 250 m hosszban.
3. Magvető utca (Napsugár és Wenckheim Károly utca között) kerékpáros nyom kijelölése a meglévő burkolat szükséges javítása után.
A Magvető utcán a kiemelt szegélyek között a burkolat jobb szélén 1,5 – 2,2 m közötti meglévő burkolatsávot fel kell marni és újra kell aszfaltozni, utána kerülnek felfestésre a kerékpáros piktogramok 135 m hosszúságban.
4. Magvető utca (Wenckheim Károly utca és a belterület határa között) aszfaltburkolatú út építése.
Magvető utca Weinckheim tér – Gát sor utca között (belterület határa), között 217 m új burkolat építése.
5. Mezőgazdasági út építése a belterület határától a 01366 helyrajzi számú ingatlanon.
A 01366 helyrajzi számú ingatlanon építendő mezőgazdasági út hossza 739 m.
6. Kétirányú kerékpárút építése a 01366 és 01300 helyrajzi számú ingatlanon.
A 01366 és 01300 helyrajziszámú ingatlanon önálló vonalvezetésű erősített pályaszerkezetű kétirányú kerékpárút épül 418 m hosszúságban.
7. Póstelek Kastélypark kerékpárforgalmi létesítmény.
Pósteleki kastélyparkban a 01305/1 hrsz. és 01305/2 hrsz. b) és d) alrészleten a meglévő sétány felújítása 613 m hosszban. A Pósteleki kastélyrom előtt telepített kronoszkóp és térfigyelő kamera elektromos áramellátásának biztosítása.
A felhívásban, valamint a dokumentumokban szereplő meghatározott gyártmányra, eredetre, típusra történő hivatkozás csak a közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása érdekében történt. Ajánlatkérő a 321/2015. (X.30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdése alapján azzal mindenben egyenértékű terméket elfogad.
A részletes műszaki leírást a felhívást kiegészítő közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.
Vállalkozási szerződés a GF/SZKF/1132/7/2017. azonosítószámú „A Modern Városok Program keretében a Wenckheim turista- és kerékpárút kialakítása” című projekt részét képező Békéscsaba, Ligeti soron ...
Rész száma: 2.
Vállalkozási szerződés a GF/SZKF/1132/7/2017. azonosítószámú „A Modern Városok Program keretében a Wenckheim turista- és kerékpárút kialakítása” című projekt részét képező Békéscsaba, Ligeti soron és Sikonyi úton kerékpárforgalmi létesítmény építési feladatainak ellátására az alábbiak szerint:
A kétirányú kerékpárút a Ligeti soron a temető bekötő útjától indul 505 m szelvényben merőlegesen csatlakozik a meglévő Ligeti sor burkolatához. A kerékpárút 0+498 km szelvényénél indul tovább egy 139 m hosszúságú sétány, ugyan olyan paraméterekkel, mint a megelőző szakasz. Kétirányú kerékpárút kiépítése a távhő vezeték nyomvonalának felhasználásával, annak teljes mértékű elbontása után valósul meg.
Az óvodánál a meglévő parkoló elbontásra kerül és helyette párhuzamos 9 db felállási helyet biztosító parkoló létesül.
A Sikonyi úti csatlakozási pontja a 470 számú, Békési út - Sikonyi út csomópontban 100 m hosszúságú kopóréteg csérét kell végrehajtani. A Ligeti sorig mindkét irányban kerékpáros nyom kerül kijelölésre.