Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
9-D-22735-19: Wayfinding in parkeergarages
Referentienummer: 9-D-22735-19
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie51900000 Installatiediensten voor bebakenings- en besturingssystemen
II.1.4)Korte beschrijving:
De Opdracht "Wayfinding in openbare gemeentelijke parkeergarages voor Rotterdam "met projectnummer 1-D-22735-19 die is beschreven in dit Beschrijvend Document gaat over samengevat over het vervaardigen, leveren, vervangen, (ver)plaatsen, optimaliseren, onderhouden en beheren van Wayfinding (routebegeleiding) in en rondom alle openbare gemeentelijke parkeergarages en (fiets)stallingen in Rotterdam.
II.1.5)Geraamde totale waardeWaarde zonder btw: 1 000 000.00 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)31523000 Verlichte borden en naamplaten
34992000 Verlichte en niet-verlichte signaleringsborden
45316000 Installeren van verlichting en signaleringssystemen
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
De Opdracht "Wayfinding in openbare gemeentelijke parkeergarages voor Rotterdam" met projectnummer 1-D-22735-19 die is beschreven in dit Beschrijvend Document gaat over samengevat over het vervaardigen, leveren, vervangen, (ver)plaatsen, optimaliseren, onderhouden en beheren van Wayfinding (routebegeleiding) in en rondom alle openbare gemeentelijke parkeergarages en (fiets)stallingen in Rotterdam.