Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Usługi wspomagające europejską przestrzeń publiczną (EPS) w Rzymie - PO/2018-01/ROM
Numer referencyjny: PO/2018-01/ROM
II.1.2)Główny kod CPV92331210 Usługi animacji dla dzieci
II.1.4)Krótki opis:
Europejska przestrzeń publiczna w Rzymie promuje wiedzę na temat kwestii europejskich i zachęca do debaty na ich temat poprzez działania szkoleniowe i edukacyjne, wydarzenia kulturalne i polityczne.
Jest ona szczególnie ukierunkowana na zajęcia dla dzieci i młodzieży.
Wybrany wykonawca będzie świadczył usługi wsparcia w tym zakresie.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartośćWartość bez VAT: 240 000.00 EUR
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV79900000 Różne usługi branżowe i podobne
II.2.4)Opis zamówienia:
Wykonawca będzie pomagał w codziennym zarządzaniu EPS i będzie zobowiązany do świadczenia usług wsparcia w działaniach i wydarzeniach związanych z rozrywką i edukacją.