Директива 2004/18/ЕО
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Описание
II.1.1)Заглавие на поръчката, предоставено от възлагащия орган:
Осигуряване на услуги по охрана, посрещане и пощенски услуги за Европейската агенция за околната среда.
II.1.2)Вид на поръчката и място на изпълнение на строителството, място на доставката или място на предоставяне на услугитеУслуги
Категория услуга № 27: Други услуги
Основна площадка или място на изпълнение на строителството, място на доставката или място на предоставяне на услугите: В помещения на Агенцията в Копенхаген и в собствени помещения на изпълнителя в зависимост от изискванията във формуляра за поръчка.
код NUTS
II.1.4)Информация относно рамковото споразумениеРамково споразумение с един оператор
Срок на действие на рамковото споразумение
Продължителност в месеци: 48
Обща прогнозна стойност на покупките за целия срок на действие на рамковото споразумение
Прогнозна стойност, без да се включва ДДС : 1 200 000 EUR
II.1.5)Кратко описание на поръчката или покупката/ите
EАОС възнамерява да сключи рамков договор за услуги за предоставянето на услуги за охрана, посрещане и вътрешни пощенски услуги и за поддръжка на инсталациите за сигурност. Помещенията на ЕАОС са разположени в 2 сгради на Kongens Nytorv 6 (KN6) и Kongens Nytorv 8 (KN8), 1050 Копенхаген, Дания, свързани заедно чрез коридори на приземния етаж и на първия етаж. Общата повърхност на помещенията е приблизително 9 900 m2. Понастоящем около 220 лица работят в ЕАОС.
ЕАОС има аларма за контрол на достъпа/на кражби и RVS система, които следва да се поддържат от одобрения доставчик на услуги. От одобрения доставчик на услуги трябва да бъде поддържана автоматична пожарна аларма чрез Dansk Brandteknik A/S. Приложение 7 към тръжните спецификации представя подробно описание на охранителните системи и оборудването.
В раздел 6.2 от тръжните спецификации са дадени допълнителни подробности относно задачите за изпълнение.
II.1.6)Oбщ терминологичен речник (CPV)79710000 Услуги по безопасност, 79500000 Секретарски и преводачески услуги; услуги по размножаване, 50610000 Услуги по ремонт и поддържане на съоръжението за безопасност
II.2)Количество или обем на поръчката
II.2.1)Общо количество или обем :
Рамковият договор за услуги ще бъде сключен за първоначален период от 12 месеца, считано от датата на подписване, и може да бъде подновен най-много 3 пъти за период от по 12 месеца всеки. Прогнозният максимален бюджет е 1 200 000 EUR, обхващащ всички услуги и задачите, описани в тръжните спецификации, в рамките на максимален период от 48 месеца.
II.2.2)Информация относно опциитеОпции: не
Direktiivi 2004/18/EY
I kohta: Hankintaviranomainen
II.1)Kuvaus
II.1.1)Hankintaviranomaisen sopimukselle antama nimi:
Turva-, vastaanotto- ja postipalvelujen toimittaminen Euroopan ympäristökeskukselle
II.1.2)Sopimuksen tyyppi sekä toteutus-, toimitus- tai suorituspaikkaPalvelut
Palvelujen pääluokka nro 27: Muut palvelut
Pääasiallinen toteutus-, toimitus- tai suorituspaikka: viraston toimitiloissa Kööpenhaminassa ja sopimusosapuolen omissa toimitiloissa tilauslomakkeessa esitetyistä vaatimuksista riippuen.
NUTS-koodi
II.1.4)Tietoa puitejärjestelystä Puitejärjestely yhden toimijan kanssa
Puitejärjestelyn kesto
Kesto (kuukausina): 48
Hankintojen arvioitu kokonaisarvo puitejärjestelyn kokonaiskeston ajalta
Arvioitu arvo ilman alv:tä: 1 200 000 EUR
II.1.5)Lyhyt kuvaus sopimuksesta tai hankinnasta (hankinnoista)
Euroopan ympäristökeskus (EEA) aikoo tehdä palveluja koskevan puitesopimuksen turvapalvelujen, vastaanottopalvelujen ja sisäistä postia koskevien palvelujen sekä turvajärjestelmien huollon toimittamista varten. Euroopan ympäristökeskuksen toimitilat sijaitsevat kahdessa rakennuksessa osoitteissa Kongens Nytorv 6 (KN6) ja Kongens Nytorv 8 (KN8), 1050 Kööpenhamina K, TANSKA. Rakennukset on yhdistetty toisiinsa niiden pohjakerroksissa ja maan pinnalla kulkevien käytävien avulla. Toimitilojen kokonaispinta-ala on suunnilleen 9 900 neliömetriä. Tällä hetkellä EEA:ssa työskentelee noin 220 henkilöä.
EEA:lla on käytössä kulunvalvonta-/murtohälytysjärjestelmä ja etävideovalvontajärjestelmä, joita sopimusosapuoleksi valittavan palveluntarjoajan on huollettava. Sopimusosapuoleksi valittavan palveluntarjoajan on huollettava automaattista palohälytysjärjestelmää Dansk Brandteknik A/S -yrityksen välityksellä. Yksityiskohtainen kuvaus turvallisuusjärjestelmistä ja -laitteista on saatavilla tarjouseritelmien liitteessä 7.
Lisätietoa suoritettavista tehtävistä on saatavilla tarjouseritelmien kohdasta 6.2.
II.1.6)Yhteinen hankintanimikkeistö (CPV)79710000 Turvallisuuspalvelut, 79500000 Toimistotyön tukipalvelut, 50610000 Turvalaitteiden ja -varusteiden korjaus ja huolto
II.2)Sopimuksen kattama määrä tai sopimuksen laajuus
II.2.1)Kokonaismäärä tai laajuus:
Palveluja koskeva puitesopimus tehdään aluksi 12 kuukauden ajaksi, joka alkaa sopimuksen allekirjoittamispäivästä. Sopimus voidaan uusia enintään kolme kertaa 12 kuukaudeksi kerrallaan. Arvioitu enimmäisbudjetti on 1 200 000 euroa, ja siihen sisältyvät kaikki tarjouseritelmissä kuvatut palvelut ja tehtävät enintään 48 kuukauden aikana.
II.2.2)Tietoa lisähankintamahdollisuuksistaLisähankintamahdollisuudet: ei
Paslaugos - 178263-2015
Pateikti glaustą rodinį
Danija-Kopenhaga: Saugumo, priimamojo ir pašto paslaugų teikimas Europos aplinkos agentūrai
2015/S 099-178263
Skelbimas apie pirkimą
Paslaugos
Direktyva 2004/18/EB
II.1)Aprašymas
II.1.1)Pavadinimas, kurį perkančioji organizacija suteikė sutarčiai:
Saugumo, priimamojo ir pašto paslaugų teikimas Europos aplinkos agentūrai.
II.1.2)Sutarties tipas ir darbų atlikimo, prekių pristatymo ar paslaugų teikimo vieta
Paslaugų kategorija Nr. 27: Kitos paslaugos
Pagrindinė darbų atlikimo, prekių pristatymo ar paslaugų teikimo vieta: agentūros patalpose Kopenhagoje ir rangovo nuosavose patalpose, priklausomai nuo užsakymo formos reikalavimų.
NUTS kodas
II.1.4)Informacija apie preliminarųjį susitarimą
Preliminarusis susitarimas su vieninteliu subjektu
Preliminariojo susitarimo trukmė
Trukmė mėnesiais: 48
Numatoma bendra pirkimų vertė per visą preliminariojo susitarimo trukmę
Numatoma vertė be PVM: 1 200 000 EUR
II.1.5)Trumpas sutarties ar pirkimo(-ų) aprašymas
EAA ketina sudaryti preliminariąją paslaugų pirkimo sutartį dėl saugumo, priimamojo ir vidaus pašto paslaugų teikimo ir saugumo įrenginių priežiūros. EAA patalpos yra 2 pastatuose adresu Kongens Nytorv 6 (KN6) ir Kongens Nytorv 8 (KN8), 1050 Kopenhaga K, DANIJA, kurie yra sujungti koridoriais pirmame ir antrame aukštuose. Bendras patalpų paviršiaus plotas apytikriai yra 9 900 m2. Šiuo metu EAA apytikriai dirba 220 asmenų.
EAA turi prieigos kontrolę / įsilaužimo signalizaciją ir radaro veikimu pagrįstą vaizdo stebėjimo sistemą (RVS), kurias turės prižiūrėti paslaugų teikėjas, su kuriuo bus sudaryta sutartis. Paslaugų teikėjas automatinę priešgaisrinę signalizaciją turi prižiūrėti pasitelkdamas konkurso specifikacijų 7 priedą Dansk Brandteknik A/S., kuriame pateiktas išsamus apsaugos sistemų ir įrangos aprašymas.
Konkurso specifikacijų 6.2 dalyje pateikiama daugiau informacijos apie užduotys, kurios turės būti vykdomos.
II.1.6)Bendrasis viešųjų pirkimų žodynas (BVPŽ)
79710000 Apsaugos paslaugos, 79500000 Pagalbinės biuro paslaugos, 50610000 Apsaugos įrangos remonto ir priežiūros paslaugos
II.2)Kiekis arba sutarties apimtis
II.2.1)Visas kiekis ar visa apimtis:
Preliminarioji paslaugų pirkimo sutartis bus paskirta pradiniam 12 mėnesių laikotarpiui pradedant nuo pasirašymo dienos, ir ji gali būti atnaujinta daugiausiai 3 kartus kiekvieną kartą 12 mėnesių laikotarpiui. Numatytas didžiausias biudžetas – 1 200 000 EUR, apimantis visas konkurso specifikacijose aprašytas paslaugas ir užduotis per ilgiausią 48 mėnesių laikotarpį.
II.2.2)Informacija apie pasirinkimo galimybes
Pasirinkimo galimybės: ne