Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Services - 178586-2022
Bulgarie-Burgas: Services de développement de logiciels de création de documents, de dessin, de traitement de l'image, d'ordonnancemennt et de productivité
2022/S 067-178586
Avis de marché – secteurs spéciaux
Services
Base juridique:
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Изграждане на ГИС система за обособената територия на „Водоснабдяване и канализация“ ЕАД, гр. Бургас
Numéro de référence: 546
II.1.2)Code CPV principal
72212300 Services de développement de logiciels de création de documents, de dessin, de traitement de l'image, d'ordonnancemennt et de productivité
II.1.4)Description succincte:
Изграждане на географска информационна система (ГИС), обхващаща информация за ВиК инфраструктурата за територията, обслужвана от „ВиК“ ЕАД - Бургас. Данните на системата ще се въвеждат, управляват и съхраняват релационна база от данни. Проектирането и изграждане на ГИС ще включва следните дейности:
Дейност 1 – Проучване и анализ на текущото състояние във ВиК Бургас по отношение на съществуващите масиви от данни и техническа инфраструктура
Дейност 2 – Проектиране на ГИС
Дейност 3 – Доставка и инсталиране на хардуерно оборудване и системен софтуер
Дейност 4 – Доставка на приложен софтуер
Дейност 5 – Разработване на ГИС
Дейност 6 – Изграждане на ГИС – инсталиране, тестване и внедряване на разработената ГИС и приложен софтуер
Дейност 7 – Оцифряване и теренни проучвания. Миграция на поддържани в цифров вид данни в новоизградената ГИС
Дейност 8 – Обучение на потребители на системата и изготвяне на ръководства и техническа документация
Гаранционна поддръжка на изградената ГИС.
II.1.5)Valeur totale estimée
Valeur hors TVA: 1 832 313.84 BGN
II.1.6)Information sur les lots
Ce marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)
II.2.4)Description des prestations:
Изграждане на географска информационна система (ГИС), която обхваща информация за ВиК инфраструктурата за територията, обслужвана от „Водоснабдяване и канализация“ ЕАД, гр. Бургас. Данните на системата ще се въвеждат, управляват и съхраняват релационна база от данни. Проектирането и изграждане на географска информационна система ще включва следните основни дейности:
Дейност 1 – Проучване и анализ на текущото състояние във ВиК Бургас по отношение на съществуващите масиви от данни и техническа инфраструктура;
Дейност 2 – Проектиране на ГИС;
Дейност 3 – Доставка и инсталиране на хардуерно оборудване и системен софтуер;
Дейност 4 – Доставка на приложен софтуер;
Дейност 5 – Разработване на ГИС;
Дейност 6 – Изграждане на ГИС – инсталиране, тестване и внедряване на разработената ГИС и приложен софтуер;
Дейност 7 – Оцифряване и теренни проучвания. Миграция на поддържани в цифров вид данни в ново изградената ГИС;
Дейност 8 – Обучение на потребители на системата и изготвяне на ръководства и техническа документация.
В предмета на поръчката се включва и гаранционна поддръжка на изградената географска информационна система.