Szolgáltatások - 178887-2019
Magyarország-Budapest: IT-szolgáltatások: tanácsadás, szoftverfejlesztés, internet és támogatás
2019/S 075-178887
Tájékoztató az eljárás eredményéről
A közbeszerzési eljárás eredménye
Szolgáltatásmegrendelés
Jogalap:
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Térinformatikai szoftverek frissítése
Hivatkozási szám: EKR000511542018
II.1.2)Fő CPV-kód
72000000 IT-szolgáltatások: tanácsadás, szoftverfejlesztés, internet és támogatás
II.1.4)Rövid meghatározás:
Vállalkozási szerződés / Térinformatikai szoftverek frissítése
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
FSZ. A szolgáltatásra vonatkozó termékek megnevezése: Mennyiség (licensfrissítés)
1. Primary Mintanenance for ArcGIS for Desktop Advanced Single Use License (core only) 12
2. Primary Mintanenance for ArcGIS for Desktop Standard Single Use License (without extensions) 18
3. Primary Mintanenance for ArcGIS for Desktop Basic Single Use License (core only) 102
4. Primary Mintanenance for ArcGIS Spartial Analyst for Desktop Advanced Single Use License 132
5. Primary Mintanenance for ArcGIS Network Analyst for Desktop Single Use License 3
6. Primary Mintanenance for ArcGIS Publisher for Desktop Advanced Single Use License 3
7. Primary Mintanenance for ArcGIS Geostatistical Analyst for Desktop Advanced Single Use License 3
8. Primary Mintanenance for ArcGIS Tracking Analyst for Desktop Advanced Single Use License 3
9. Primary Mintanenance for ArcGIS Data Interoperability for Desktop Advanced Single Use License 3
10. Primary Mintanenance for ArcGIS Data Reviewer for Desktop Advanced Single Use License 3
11. Primary Mintanenance for ArcGIS Workflow Manager for Desktop Advanced Single Use License 3
12. Primary Mintanenance for ArcGIS Esri CityEngine for Desktop Advanced Single Use License 6
13. Annual Mintanenance for ArcGIS Esri Defence Mapping Single Use License 12
14. Annual Mintanenance for ArcGIS Esri Defence Production Single Use License 12
15. Annual Mintanenance for ArcGIS for Server Workgroup Standard (up to two cores) 3
16. Annual Mintanenance for Image Extension for Server Workgroup Standard (maximum four corses) License 3
17. Annual Mintanenance for ArcGIS for Server Workgroup Advanced (up to two cores) 3
18. Annual Mintanenance for ArcGIS for Server Enterprise Standard (up to four cores) 3
19. Annual Mintanenance for ArcGIS Image Extension for Server Enterprise Standard (up to four cores) License 3
20. Annual Mintanenance for ArcGIS for Server Enterprise Advanced (up to four cores) 6
21. Primary Mintanenance for ArcGIS 3D Analyst for Desktop Advanced Single Use License 132
Egyenértékűség: Ajánlatkérő a közbeszerzési eljárásokban az alkalmasság és a kizáró okok igazolásának, valamint a közbeszerzési műszaki leírás meghatározásának módjáról szóló 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46.§ (3) bekezdése szerint az ESRI ArcGIS térinformatikai szoftverrel egyenértékű szoftverfrissítést elfogad.
Egyenértékű a szolgáltatás, ha alkalmas a fennálló térinformatikai szoftver frissítésére, ezáltal a már meglévő szoftverrel kompatibilis működést tesz lehetővé.