Notice for changes or additional information
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Lietuvos banko pastatų Žirmūnų g. 151 Vilniuje rekonstravimo tarptautinis atviras projekto konkursas
II.1.2)Main CPV code71230000 Organisation of architectural design contests
II.1.4)Short description:
Konkurso tikslas — išrinkti geriausią Projektą Lietuvos banko rekonstruojamų pastatų komplekso Žirmūnų g. 151, Vilniuje, statybai.