Services - 17910-2023
Bulgarie-Kirkovo: Services spécialisés de transport routier de passagers
2023/S 008-017910
Avis de modification
Modification d'un contrat/d'une concession en cours
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
„Специализиран превоз на деца от детски градини и ученици по утвърдена транспортна схема в община Кирково за учебната 2021/2022г. и 2022/2023г.”
II.1.2)Code CPV principal
60130000 Services spécialisés de transport routier de passagers
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
лизиран превоз на деца от детски градини и ученици по маршрут: СУ Бенковски – Добромирци – м. Бальовица – СУ Бенковски.
Lot nº: 9
II.2.4)Description du contrat au moment de la conclusion du contrat:
Специализиран превоз на деца от детски градини и ученици по маршрут: СУ Бенковски – Добромирци – м. Бальовица – СУ Бенковски. За изпълнение на линията  е необходим автобус с над 22 места. Брой пътуващи по направлението - 29.