Kennisgeving van veranderingen of aanvullende informatie
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
2021/HFB/MPMO/80065 — studieopdracht voor de renovatie van de wandelgangen, de Rode en Blauwe foyer, het Artiestenfoyer en blok C van deSingel
Referentienummer: HFB-2021/HFB/MPMO/80065-F02_1
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie71200000 Dienstverlening op het gebied van architectuur en dergelijke
II.1.4)Korte beschrijving:
Studieopdracht voor de renovatie van de wandelgangen, de Rode en Blauwe foyer, het Artiestenfoyer en blok C van deSingel.