2. Zamówienie w ramach prawa opcji zostanie zrealizowane przez Zamawiającego w terminie maksymalnie
12 miesięcy po zakończeniu pierwotnego terminu realizacji umowy o zamówienie publiczne, z uwzględnieniem
przypadku niewykupienia przez Zamawiającego pełnej ilości przedmiotu zamówienia i przedłużenia
umowy na okres do 12 miesięcy lub wykupienia przez Zamawiającego pełnej ilości przedmiotu zamówienia
podstawowego, określonego przez Zamawiającego w załączniku nr 1 do SWZ - w zależności od tego co nastąpi
wcześniej.
5. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawca jest zobowiązany do jego
realizacji, na zasadach określonych dla zamówienia podstawowego w załączniku nr 3 do SWZ (Wzór umowy).