II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Materiálno technické vybavenie pre COVID19 - Medicínske prístroje a zariadenia
Referenčné číslo: 435898
II.1.2)Hlavný kód CPV33100000 Zdravotnícke vybavenie
II.1.4)Stručný opis:
1. Predmetom zákazky je dodanie tovaru - medicínskych prístrojov a zariadení a poskytnutie s tým súvisiacich služieb (ďalej len "predmet zákazky").
2. Predmet zákazky je rozdelený na deväť samostatných častí.
3. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky tvorí Prílohu č. B.1 súťažných podkladov.
II.1.5)Celková odhadovaná hodnotaHodnota bez DPH: 1 218 427.41 EUR
II.1.6)Informácie o častiachTáto zákazka sa delí na časti: áno
Ponuky možno predkladať na všetky časti
II.2)Opis
II.2.2)Dodatočné kódy CPV33124100 Diagnostické prístroje
33111720 Angiografické prístroje
II.2.4)Opis obstarávania:
33124120 Diagnostické ultrazvukové prístroje
33141641 Sondy
33111000 Röntgenové prístroje
II.2.2)Dodatočné kódy CPV33194100 Prístroje a nástroje na infúziu
II.2.2)Dodatočné kódy CPV33192120 Nemocničné lôžka
33192130 Motorizované lôžka
33192100 Lôžka na zdravotnícke účely
II.2.2)Dodatočné kódy CPV31521000 Lampy
Predmetom Časti VIII. predmetu zákazky je dodávka nasledovnej položky:
1. Mobilná vyšetrovacia lampa - 2 ks.
Bližšia špecifikácia Časti VIII. predmetu zákazky je uvedená v Prílohe B.1 Špecifikácia predmetu zákazky súťažných podkladov.
II.2.2)Dodatočné kódy CPV33191000 Sterilizačné, dezinfekčné a hygienické prístroje
33158300 Lekárske UV-prístroje
Predmetom Časti IX. predmetu zákazky je dodávka nasledovných položiek:
1. Germicídny žiarič 30W uzavretý, s ventilátorom, so spínacími hodinami - 42 ks;
2. Germicídny žiarič 36W s priamym žiarením, nástenný/ stropný s pohybovým senzorom - 4 ks;
3. Spínacie hodiny - 2 ks
Bližšia špecifikácia Časti IX. predmetu zákazky je uvedená v Prílohe B.1 Špecifikácia predmetu zákazky súťažných podkladov.