29 stycznia 2024 r. (przybliżony termin – wymaga potwierdzenia) uruchomiona zostanie nowa wersja portalu TED. Już teraz możesz się dowiedzieć, jakie nowe funkcje i usprawnienia w nim wprowadzono. Zachęcamy do lektury artykułu, w którym omówiliśmy najważniejsze zmiany.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Dostawy - 179553-2016
Wyświetl widok skrócony
Polska-Jastrzębie-Zdrój: Urządzenia górnicze
2016/S 100-179553
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia – zamówienia sektorowe
II.1)Opis
II.1.1)Nazwa nadana zamówieniu
Najem kombajnu ścianowego wraz z niezbędnym wyposażeniem dla potrzeb JSW S.A. KWK „Borynia-Zofiówka-Jastrzębie” Ruch „Zofiówka”.
II.1.2)Rodzaj zamówienia oraz lokalizacja robót budowlanych, miejsce realizacji dostawy lub świadczenia usług
Dostawy
Najem
Główne miejsce lub lokalizacja robót budowlanych, miejsce realizacji dostawy lub świadczenia usług: Jastrzębie-Zdrój JSW S.A. KWK „Borynia – Zofiówka – Jastrzębie” Ruch „Zofiówka”.
Kod NUTS PL227 Rybnicki
II.1.4)Krótki opis zamówienia lub zakupu:
Najem kombajnu ścianowego wraz z niezbędnym wyposażeniem dla potrzeb JSW S.A. KWK „Borynia-Zofiówka-Jastrzębie” Ruch „Zofiówka”
Termin wykonania zamówienia
1. Okres najmu: 510 dni od daty pozytywnego, protokolarnego odbioru przedmiotu zamówienia na dole kopalni przez przedstawicieli Zamawiającego i Wykonawcy.
2. Dostawa przedmiotu zamówienia środkami i na koszt Wykonawcy: do 4 tygodni od daty zawarcia umowy.
3. Protokolarny odbiór kombajnu na dole kopalni nastąpi nie później niż 2 miesiące od daty dostawy kompletnego przedmiotu zamówienia do Zamawiającego. W przypadku braku protokolarnego odbioru kombajnu w terminie określonym powyżej, z przyczyn leżących po stronie Zamawiającego, Wykonawca rozpocznie naliczanie stawki czynszu najmu.
4. Okres zwrotu przedmiotu zamówienia do Wykonawcy (środkami i na koszt Wykonawcy): do 1 miesiąca od daty zakończenia okresu najmu. Zakończenie naliczania stawki najmu nastąpi w dniu zakończenia eksploatacji kombajnu o czym zostanie poinformowany Wykonawca.
II.1.5)Wspólny Słownik Zamówień (CPV)
43100000 Urządzenia górnicze
II.1.6)Informacje na temat Porozumienia w sprawie zamówień rządowych (GPA)
Zamówienie jest objęte Porozumieniem w sprawie zamówień rządowych (GPA): nie
II.2)Całkowita końcowa wartość zamówienia (zamówień)
II.2.1)Całkowita końcowa wartość zamówienia (zamówień)
Wartość: 4 328 370 PLN
Łącznie z VAT. Stawka VAT (%) 23