Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Purchase of the digital surface model along external EU borders.
Reference number: Frontex/OP/286/RS.
II.1.2)Main CPV code72319000 Data supply services
II.1.4)Short description:
Purchase of a set of digital surface model (DSM) spatial data which can be used for analyses and visualisations. The digital surface model (DSM) is understood as a digital elevation model which includes ‘first surface’ elevations (e.g. vegetation and man-made structures).
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 575 000.00 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement:
Purchase of a set of digital surface model (DSM) spatial data which can be used for analyses and visualisations.
Bunús dlí:
Treoir 2014/24/AE
II.1)Raon feidhme an tsoláthair
II.1.1)Teideal:
Samhail dhigiteach den dromchla ar feadh theorainneacha seachtracha an AE a cheannach.
Uimhir thagartha: Frontex/OP/286/RS.
II.1.2)Príomhchód CPV72319000 Data supply services
II.1.4)Cur síos achomair:
Tacar sonraí spásúla shamhail dromchla dhigiteach (DSM) a cheannach ar féidir é a úsáid le haghaidh anailísí agus léirshamhlaithe. Tuigtear gur ionann an tsamhail dhigiteach den dromchla (DSM) agus samhail dhigiteach den airde lena n-áirítear airdí 'dromchla tosaigh' (m.sh. fásra agus struchtúir shaorga).
II.1.5)Luach iomlán meastaLuach gan CBL san áireamh: 575 000.00 EUR
II.1.6)Faisnéis faoi bheartaTá an conradh seo roinnte ina bhearta: níl
II.2)Cur síos
II.2.4)Cur síos ar an soláthar:
Tacar sonraí spásúla shamhail dromchla dhigiteach (DSM) a cheannach ar féidir é a úsáid le haghaidh anailísí agus léirshamhlaithe.