II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Potrošni materijal za COVID dijagnostiku-reagensi
Referentni broj: JN 1/22
II.1.2)Glavna CPV oznaka33694000 Dijagnostička sredstva
II.1.4)Kratak opis:
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednostVrijednost bez PDV-a: 2 861 000.00 HRK
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: da
Ponude se mogu podnijeti za sve grupe
II.2)Opis
II.2.1)Naziv:
Grupa 1. Reagensi za ekstrakcijski uređaj QIAcube
Grupa br.: 1
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a33694000 Dijagnostička sredstva
II.2.4)Opis nabave:
Reagensi za ekstrakcijski uređaj QIAcube
Grupa 2. Reagensi za ekstrakcijski uređaj Thermo Fisher KF FLEX s potrošnom plastikom
Grupa br.: 2
Reagensi za ekstrakcijski uređaj Thermo Fisher KF FLEX s potrošnom plastikom
Grupa 3. Reagensi za PCR uređaj ROTOR GENE
Grupa br.: 3
Reagensi za PCR uređaj ROTOR GENE
Grupa 4. Reagensi za Real Time PCR uređaj Thermo Fisher QS5
Grupa br.: 4
Reagensi za Real Time PCR uređaj Thermo Fisher QS5