Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Świadczenie profesjonalnych ubezpieczeniowych usług brokerskich
Numer referencyjny: 2018/EJ/01/PO
II.1.2)Główny kod CPV66518100 Ubezpieczeniowe usługi brokerskie
II.1.4)Krótki opis:
W zakres niniejszej międzyinstytucjonalnej procedury przetargowej wchodzi świadczenie profesjonalnych ubezpieczeniowych usług brokerskich na rzecz Eurojustu i Europejskiej Agencji Leków zgodnie z warunkami określonymi w specyfikacji technicznej.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartośćWartość bez VAT: 3 250 000.00 EUR
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV66518000 Ubezpieczeniowe usługi brokerskie oraz agencyjne
66518300 Usługi w zakresie rozstrzygania roszczeń ubezpieczeniowych
II.2.4)Opis zamówienia:
Profesjonalne usługi ubezpieczeniowe powinny obejmować następujące zadania:
1. proponowanie polis ubezpieczeniowych;
2. wprowadzanie nowych i odnawianie polis ubezpieczeniowych Agencji;
3. stałe zarządzanie i administrowanie ochroną ubezpieczeniową Agencji, a także jej udoskonalanie, obejmujące odnawianie istniejących polis lub wprowadzanie do nich poprawek;
4. pełnienie roli głównego podmiotu wypłacającego;
5. dodatkowe zadania określone w specyfikacji technicznej, obejmujące zarządzanie roszczeniami w ramach ważnych polis ubezpieczeniowych, zapewnienie ich monitorowania aż do wypłaty odszkodowań, prowadzenie serwisu klienta itp.