Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Raamovereenkomst Grondverwerking Spoorzone te Tilburg
Reference number: 93615769
II.1.2)Main CPV code90732300 Polluted soil treatment or rehabilitation
II.1.4)Short description:
In de Spoorzone te Tilburg komen verschillende partijen grond vrij, waarbij vooraf niet bekend is op welk tijdstip de partijen vrij zullen komen en welke mogelijke verontreinigingen in de partij grond aanwezig zijn.
De Dienst betreft het transport en de verwerking van alle partijen vrijkomende verontreinigde grond uit de Spoorzone te Tilburg die milieuhygiënisch en/of civieltechnisch ongeschikt is voor hergebruik op de locatie.
De opdracht omvat op hoofdlijnen:
• Het transporteren van verontreinigde grond;
• Het bewerken /verwerken van verontreinigde grond.
Het betreft een Raamovereenkomst met deelopdrachten voor de uitvoering van een Dienst onder de Uniforme Administratieve Voorwaarden (UAV) 2012.
De uit te voeren Dienst is verdeeld in twee (2) Percelen.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Perceel 1 Exclusief Japanse Duizend Knoop
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)90732300 Polluted soil treatment or rehabilitation
90522000 Services relating to contaminated soil
II.2.4)Description of the procurement:
Uit de uitgevoerde bodemonderzoeken is berekend dat binnen het gebied Spoorzone te Tilburg ca. 75.000 m³ grond verontreinigd is.
De gemeente Tilburg en Volker Wessels ontwikkelen op dit moment en ook nog de komende jaren gezamenlijk het hart van de Tilburgse Spoorzone. Afhankelijk van de volgorde en de snelheid waarmee de ontwikkelingen plaatsvinden, zal ook verontreinigde grond vrijkomen.
Op basis van de huidige planning zal de komende vier (4) jaar circa 15.000 ton verontreinigde grond vrijkomen.
Naar verwachting zal 13.000 ton hiervan tot Perceel 1 behoren.
De genoemde hoeveelheden zijn ter informatie. Dit is geen gegeven en hieraan kunnen de Inschrijvers en Opdrachtnemers geen rechten ontlenen.
Perceel 2 Inclusief Japanse Duizend Knoop
Lot No: 2
Op basis van de huidige planning zal de komende vier (4) jaar circa 15.000 ton verontreinigde grond vrijkomen. Naar verwachting zal 2.000 ton hiervan tot Perceel 2 behoren.