Supplies - 18055-2022
Submission deadline has been amended by:  33591-2022
Polska-Żary: Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne
2022/S 010-018055
Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Podstawa prawna:
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych do 105. Kresowego SzWzP SPZOZ w Żarach
Numer referencyjny: 105.KSzWzPSPZOZ-DZP-2612-2/UE/2022
II.1.2)Główny kod CPV
15000000 Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie przez Wykonawcę sukcesywnej dostawy artykułów żywnościowych do 105 Kresowego Szpitala Wojskowego z Przychodnią SP ZOZ w Żarach w podziale na 3 części - zadania.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Zadanie nr 1 – Sukcesywna dostawa ryb do 105 Kresowego Szpitala Wojskowego z Przychodnią SP ZOZ w Żarach
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
15200000 Ryby przetworzone i konserwowane
II.2.4)Opis zamówienia:
Do obowiązków wykonawcy będzie należała sukcesywna dostawa ryb do 105 Kresowego Szpitala Wojskowego z Przychodnią SP ZOZ w Żarach zgodnych z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 10 do SWZ, w ilościach i asortymencie określonych w formularzu asortymentowo – cenowym, stanowiącym załącznik nr 13 do SWZ.
Zadanie nr 2 – Sukcesywna dostawa mrożonych warzyw i owoców do 105 Kresowego Szpitala Wojskowego z Przychodnią SP ZOZ w Żarach
Część nr: 2
15330000 Przetworzone owoce i warzywa
15331100 Warzywa świeże lub mrożone
Do obowiązków wykonawcy będzie należała sukcesywna dostawa mrożonych warzyw i owoców do 105 Kresowego Szpitala Wojskowego z Przychodnią SP ZOZ w Żarach zgodnych z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 11 do SWZ, w ilościach i asortymencie określonych w formularzu asortymentowo – cenowym, stanowiącym załącznik nr 14 do SWZ.
Zadanie nr 3 – Sukcesywna dostawa środków specjalnego przeznaczenia żywieniowego do 105 Kresowego Szpitala Wojskowego z Przychodnią SP ZOZ w Żarach
Część nr: 3
15800000 Różne produkty spożywcze
Do obowiązków wykonawcy będzie należała sukcesywna dostawa środków specjalnego przeznaczenia żywieniowego do 105 Kresowego Szpitala Wojskowego z Przychodnią SP ZOZ w Żarach zgodnych z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 12 do SWZ, w ilościach i asortymencie określonych w formularzu asortymentowo – cenowym, stanowiącym załącznik nr 15 do SWZ.