Aankondiging van een gegunde opdracht
Resultaten van de aanbestedingsprocedure
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Openbare Europese aanbesteding ICT netwerkbeheer en werkplekomgeving.
Referentienummer: 20.2014.112d
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie72315000 Beheer van datanetwerken en ondersteunende diensten
II.1.4)Korte beschrijving:
ICT netwerkbeheer en werkplekomgeving (incl. Wifi).
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: II.2.5)GunningscriteriaKwaliteitscriterium - Naam: Prestatieonderbouwing / Weging: 20
Kwaliteitscriterium - Naam: Risicodossier / Weging: 10
Kwaliteitscriterium - Naam: Kansendossier / Weging: 5
Kwaliteitscriterium - Naam: Presentatie en interview / Weging: 30
Prijs - Weging: 35