Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Projet pilote de surveillance sentinelle des IST.
Numéro de référence: OJ/2017/OCS/7433.
II.1.2)Code CPV principal85100000 Services de santé
II.1.4)Description succincte:
L'objectif global du présent projet est d'étudier la faisabilité d'une surveillance sentinelle des infections sexuellement transmissibles dans l'Union européenne, en vue de collecter des données comparables de haute qualité relatives aux IST grâce à un projet pilote mis en œuvre dans certaines villes des États membres de l'UE/EEE.
II.1.5)Valeur totale estiméeValeur hors TVA: 245 000.00 EUR
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.4)Description des prestations:
Voir adresse internet mentionnée au point I.3).
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Bandomasis STI apsaugos stebėjimo projektas.
Nuorodos numeris: OJ/2017/OCS/7433.
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas85100000 Sveikatos priežiūros paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Bendras šio projekto tikslas yra tirti apsaugos stebėjimo dėl lytiniu būdu plintančių infekcijų Europos Sąjungoje tinkamumą, siekiant surinkti palyginamus, aukštos kokybės STI duomenis pasitelkus bandomąjį projektą pasirinktuose ES / EEE valstybių narių miestuose.
II.1.5)Numatoma bendra vertėVertė be PVM: 245 000.00 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Žr. interneto adresą, nurodytą I.3 dalyje.
Juridiskais pamats:
Direktīva 2014/24/ES
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
STI kontroluzraudzības izmēģinājuma projekts.
Atsauces numurs: OJ/2017/OCS/7433.
II.1.2)Galvenās CPV kods85100000 Veselības pakalpojumi
II.1.4)Īss apraksts:
Šā projekta vispārējais mērķis ir izpētīt seksuāli transmisīvo infekciju (STI) kontroluzraudzības iespējamību Eiropas Savienībā; nolūks ir izraudzītās ES/EEZ dalībvalstu pilsētās izmēģinājuma projektā savākt salīdzināmus augstas kvalitātes datus par STI.
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtībaVērtība bez PVN: 245 000.00 EUR
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
Skatīt interneta adresi, kas minēta I.3. iedaļā.
Temei juridic:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Obiectul achiziţiei
II.1.1)Titlu:
Proiect-pilot de supraveghere sanitară a infecțiilor cu transmitere sexuală.
Număr de referinţă: OJ/2017/OCS/7433.
II.1.2)Cod CPV principal85100000 Servicii de sănătate
II.1.4)Descriere succintă:
Obiectivul general al acestui proiect este de a analiza fezabilitatea supravegherii sanitare a infecțiilor cu transmitere sexuală în Uniunea Europeană, având ca scop colectarea de date comparabile de înaltă calitate privind infecțiile cu transmitere sexuală prin intermediul unui proiect-pilot în orașele selectate din statele membre ale UE/SEE.
II.1.5)Valoarea totală estimatăValoare fără TVA: 245 000.00 EUR
II.1.6)Informații privind loturileContractul este împărțit în loturi: nu
II.2)Descriere
II.2.4)Descrierea achiziţiei publice:
A se vedea adresa de internet indicată în secțiunea I.3.
Meddelande om upphandling
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1)Upphandlingens omfattning
II.1.1)Benämning på upphandlingen:
Pilotprojekt avseende sentinelövervakning för STI
Referensnummer: OJ/2017/OCS/7433.
II.1.2)Huvudsaklig CPV-kod85100000 Hälsovårdstjänster
II.1.4)Kort beskrivning:
Det övergripande syftet med detta projekt är att undersöka genomförbarheten av sentinelövervakning för sexuellt överförbara infektioner i Europeiska unionen, som syftar till att samla in jämförbara, högkvalitativa STI-uppgifter genom ett pilotprojekt i utvalda städer i medlemsstater i EU/EES.
II.1.5)Uppskattat totalt värdeVärde exkl. moms: 245 000.00 EUR
II.1.6)Information om delarKontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2)Beskrivning
II.2.4)Beskrivning av upphandlingen:
Se internetadressen som anges i punkt I.3.