Õiguslik alus:
Määrus (EL, Euratom) nr 2018/1046
I osa: Hankija
II.1)Hanke kogus või ulatus
II.1.1)Nimetus:Viitenumber: 2211/C5/D
II.1.2)CPV põhikood66520000 Pensionikindlustusteenused
II.1.4)Lühikirjeldus:
Europol soovib leida töövõtja ajavahemikuks 2015. aastast kuni 2017. aasta lõpuni kuni neljast inimesest koosnevale rühmale tagasiulatuvalt kohaldatava Madalmaade õigusele ja eeskirjadele vastava pensionikindlustusplaani hankimiseks.
II.1.5)Eeldatav kogumaksumus või suurusjärkMaksumus käibemaksuta: 390 600.00 EUR
II.1.6)Teave osade kohtaHankeleping on jaotatud osadeks: ei
II.2)Kirjeldus
II.2.2)CPV lisakood(id)66500000 Kindlustus- ja pensionikindlustusteenused
66520000 Pensionikindlustusteenused
66522000 Ühise pensionifondi teenused
II.2.4)Hanke kirjeldus:
Base jurídica:
Regulamento (UE, Euratom) n. ° 2018/1046
II.1)Quantidade ou âmbito do concurso
II.1.1)Título:
Direitos de pensão neerlandeses
Número de referência: 2211/C5/D
II.1.2)Código CPV principal66520000 Serviços de pensões
II.1.4)Descrição resumida:
A Europol pretende identificar um contratante para adquirir retroativamente um regime de seguro de pensões em conformidade com a legislação neerlandesa e as regras aplicáveis a um grupo de, no máximo, quatro indivíduos para o período de 2015 até ao final de 2017.
II.1.5)Valor total estimadoValor sem IVA: 390 600.00 EUR
II.1.6)Informação sobre os lotesContrato dividido em lotes: não
II.2)Descrição
II.2.2)Código(s) CPV adicional(is)66500000 Serviços de seguros e pensões
66520000 Serviços de pensões
66522000 Serviços de pensões colectivas
II.2.4)Descrição do concurso: