S radosťou oznamujeme, že nová verzia portálu TED bude spustená 29. 1. 2024 (orientačný dátum, čaká sa na jeho potvrdenie) Chcete zistiť, aké sú jeho nové funkcie, zlepšenia a dosah na používateľov? Prečítajte si náš článok a zistite viac o najdôležitejších zmenách a nových funkciách.
Niektoré oznámenia v elektronických formulároch sa zobrazujú chybne. Na riešení tohto problému sa už pracuje. Ďalšie informácie a pokyny nájdete na našej osobitnej stránke.
Registrácia na 4. seminár pre opätovných používateľov údajov z databázy TED, ktorý sa uskutoční 14. decembra 2023, je otvorená.
Služby - 181898-2023
Submission deadline has been amended by:  236812-2023
Slovensko-Bratislava: Poradenstvo pre výskum a vývoj
2023/S 061-181898
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Zmluvný výskum pre výskumný projekt UAVLIFE
II.1.2)Hlavný kód CPV
73200000 Poradenstvo pre výskum a vývoj
II.1.4)Stručný opis:
Predmetom zákazky je realizácia Zmluvného výskumu pre výskumný projekt UAV
Predmet zákazky je rozdelený na dve samostatné časti, v ktorých je možné predložiť ponuku aj samostatne podľa možností každého dodávateľa, a to:
1.Časť1.: Zmluvný výskum: výdržové vlastnosti komponentov a vyžarovacie charakteristiky komunikačných modulov, spoľahlivosť komunikácie
2.Časť 2: Zmluvný výskum: bezpečnostné prvky a systém pristávania
Špecifikácia požadovaných služieb je uvedená v Prílohe č. 1.1 č. 1.2 týchto súťažných podkladov.
II.1.5)Celková odhadovaná hodnota
Hodnota bez DPH: 699 266.67 EUR
II.1.6)Informácie o častiach
Táto zákazka sa delí na časti: áno
Ponuky možno predkladať na všetky časti
II.2)Opis
II.2.1)Názov:
Zmluvný výskum: výdržové vlastnosti komponentov a vyžarovacie charakteristiky komunikačných modulov, spoľahlivosť komunikácie
Časť č.: 1
II.2.2)Dodatočné kódy CPV
72240000 Systémové analýzy a programovanie
II.2.4)Opis obstarávania:
Zmluvný výskum: výdržové vlastnosti komponentov a vyžarovacie charakteristiky komunikačných modulov, spoľahlivosť komunikácie - obstaranie zmluvného výskumu - služby nevyhnutnej pre realizáciu výskumno-vývojových aktivít žiadateľa v súlade s opisom činností v rámci hlavnej aktivity.
Podrobná špecifikácia je uvedená v súťažných podkladoch a prislúchajúcich prílohách.
Zmluvný výskum: bezpečnostné prvky a systém pristávania
Časť č.: 2
Zmluvný výskum: bezpečnostné prvky a systém pristávania - obstaranie zmluvného výskumu - služby nevyhnutnej pre realizáciu výskumno-vývojových aktivít žiadateľa v súlade s opisom činností v rámci hlavnej aktivity.