Skelbimas apie pirkimą. Komunalinės paslaugos
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/25/ES
I dalis: Perkantysis subjektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa aparatów regeneracyjno-ucieczkowych izolujących układ oddechowy dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku (nr grupy asortymentowej 285-12)
Nuorodos numeris: 701902475
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas33157800 Deguonies pateikimo įranga
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas