Usługi - 181909-2022
Libia-Tripoli: Usługi ochrony na rzecz Delegatury UE w Libii
2022/S 070-181909
Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Podstawa prawna:
Rozporządzenie (UE, Euratom) nr 2018/1046
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Usługi ochrony na rzecz Delegatury UE w Libii
Numer referencyjny: EEAS/DELLBYT/2022/CPN/0008
II.1.2)Główny kod CPV
79710000 Usługi ochroniarskie
II.1.4)Krótki opis:
Wykonawca zapewni zasoby ludzkie i materialne niezbędne do zagwarantowania bezpieczeństwa osób i mienia, za które odpowiada instytucja zamawiająca. W zakres podstawowych usług może wchodzić m.in. świadczenie usług dozoru, ścisłej ochrony „aktywnych” systemów śledzenia GPS/GPRS.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
Wartość bez VAT: 20 500 000.00 EUR
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
II.2.4)Opis zamówienia:
Zob. dokumenty zamówienia dostępne pod adresem podanym w sekcji I.3).