There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Már lehet regisztrálni a TED-adatok továbbfelhasználóinak szóló 4. műhelytalálkozóra, amelyre 2023. december 14-én kerül sor.
Építési beruházás - 182032-2021
Magyarország-Budapest: Villamos szerelési munka
2021/S 071-182032
Tájékoztató az eljárás eredményéről – Közszolgáltatások
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
50-es villamos vonal áramellátási korszerűsítés
Hivatkozási szám: EKR001149072020
II.1.2)Fő CPV-kód
45310000 Villamos szerelési munka
II.1.4)Rövid meghatározás:
A BKV Zrt. 50-es villamos vonalán részleges áramellátási korszerűsítés elvégzése vállalkozási szerződés keretében, tervezői művezetéssel. Nem építési engedélyköteles. A beruházásnak nincs műemléki érintettsége.
Az elvégzendő munkák részletes leírását és mennyiségét a Közbeszerzési Dokumentumok (a továbbiakban: KD) részét képező műszaki leírás, az árazatlan költségvetés, valamint a szerződéstervezet tartalmazza.
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
A BKV Zrt. 50-es villamos vonalán részleges áramellátási korszerűsítés elvégzése vállalkozási szerződés keretében, tervezői művezetéssel.
Az eljárás a 322/2015. Korm. rendelet 14. § (1) bek. a) pontja szerinti építési beruházás megvalósítására irányul. A beruházásnak nincs műemléki érintettsége.
Mennyiségek:
Száva városi vasúti vontatási transzformátor csere: 2 db; Száva SÜ transzformátor csere: 2 db; Száva városi vasúti vontatási egyenirányító csere: 2 db; Száva megszakító kocsi UR36 telepítése: 1 db; Kispest (+) városi vasúti vontatási egyenáramú cellasor (13+2 db cellából áll) cseréje: 1 cellasor; Kispest (–) városi vasúti vontatási egyenáramú cellasor cseréje: 1 cellasor; Kispest SÜ elosztó cseréje: 1 cellasor; Kispest távvezérlő cseréje: 1 db; Kispest SÜ transzformátor cseréje: 2 db; Kispest városi vasúti vontatási transzformátor cseréje: 2 db; Kispest városi vasúti vontatási egyenirányító cseréje: 2 db.
Ajánlatkérő felhívja a figyelmet a 321/2015. (X.30) Korm. rend. 46. § (3) bek.re.
Szakmai ajánlat részeként:
Ajánlattevő köteles benyújtani a KD-ok mellékletét képező költségvetést beárazva.
Ajánlattevőnek ajánlatában cégszerűen aláírtan nyilatkoznia kell:
— az általa vállalt jótállás időtartamáról (kötelezően előírt 12 hónap és a vállalt többletjótállás összesen)
— arról, hogy a jólteljesítési biztosítékot határidőre rendelkezésre bocsátja,
— arról, hogy tudomásul veszi, hogy Ajánlatkérő a megrendeléseket kizárólag e-mailen küldi, melynek érdekében:
*nyertessége esetén biztosítja, hogy a megrendeléseket egyetlen e-mail címen fogadják;
*amennyiben Ajánlatkérő – legalább az elektronikus levelezési rendszer által küldött kézbesítési visszaigazolással – a megrendelés megadott e-mail-címre történő elektronikus megküldését igazolni tudja, a megrendelés kézbesítettnek tekintendő;
— arról, hogy az M2. pontban meghatározott, teljesítésbe bevonni kívánt és az ajánlatban megjelölt szakembere(i) legkésőbb a szerződéskötés időpontjáig a 266/2013. (VII. 11.) Korm. rendeletben meghatározott MV-ÉV, vagy ezzel egyenértékű jogosultsággal szerepelni fog(nak) a kamarai névjegyzékben,
— a munka elvégzéséhez szükséges valamennyi géppel, eszközzel és szakemberrel rendelkezik, vagy nyertessége esetén azok rendelkezésre állásáról gondoskodik,
— arról, hogy nyertessége esetén legalább 50 000 000 HUF/kár és 100 000 000 HUF/év összegű építési-szerelési vagyon-, és felelősségbiztosítási szerződést köt, illetve a meglévő felelősségbiztosítását kiterjeszti legkésőbb a szerződéskötés időpontjára,
— arról, hogy az ajánlatkérő honlapján található személyes adatkezeléssel kapcsolatos tájékoztatóban foglaltakat (www.bkv.hu/adatvedelmi_tajekoztatas_beszerzesek) megismerte és azt a szerződés megkötése és teljesítése során eljáró munkavállalóival, illetve az érdek- és tevékenységi körében azzal kapcsolatban eljáró egyéb személyekkel is ismertette,
— arról, hogy az ajánlatkérőnek nyújtott szolgáltatások kapcsán adatfeldolgozónak minősül-e.
A nyilatkozat a közbeszerzési dokumentumok részét képező útmutatóban szereplő formanyomtatvány kitöltésével is teljesíthető.